besmelah

(اردوی مطالعاتی نوروز)

معرفی
آیا می‌دانید چرا دوره مطالعاتی نوروز پراهمیت‌ترین دوره مطالعاتی آمادگی آزمون سراسری است؟

 مراحل انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1393 مرکز مشاوره و برنامه ریزی محمدرضا پوردستمالچی

داوطلب گرامی، با سلام و تشکر از اعتمادشما

مراحل انتخاب رشته آزمون سراسری93 در این مرکز مشاوره به شرح زیر میباشد.

مرحله اول)کارگاه مشاوره گروهی

  1. ابتدا شما در یک کارگاه مشاوره گروهی، شرکت خواهید نمود. در این کارگاه اصول و قوانین صحیح انتخاب رشته، شرایط دوره‌های تحصیلی، رشته‌های دانشگاهی خاص و ... به طور کامل توسط آقای محمدرضا پوردستمالچی مورد بررسی و آموزش قرار خواهد گرفت. همچنین در این جلسه، یک کتاب معرفی رشته های دانشگاهی، فرم سه برگی جهت انتخاب رشته، پرینت انتخاب رشته کامپیوتری و کارت وقت جلسات مشاوره فردی خود را دریافت خواهید نمود.
     
  2. بر اساس محتوای کارگاه مشاوره ای، فرم اول انتخاب رشته را در منزل کامل می نمایید.

مرحله دوم) جلسه مشاوره فردی1

  1. یک روز بعد از کارگاه مشاوره ای ،در یک جلسه فردی با مشاور ارشد(مشاورهای برتر مدارس تهران) انتخاب‌های شما مورد بررسی قرار می گیرد. (زمان این جلسه حدود 20دقیقه پیش‌بینی شده است.)
  2. بر اساس جلسه اول مشاوره فردی، انتخاب‌‌های خود را در منزل اصلاح و در فرم دوم انتخاب رشته وارد می نمایید.

مرحله سوم) جلسه مشاوره فردی2

  1. یک روز بعد از جلسه مشاوره فردی اول (دو روز بعد از کارگاه) جلسه مشاوره فردی دوم  با مشاور ارشد، جهت نهایی شدن انتخاب‌های شما برگزار می شود.

مرحله چهارم) جلسه کنترل نهایی توسط آقای محمدرضاپوردستمالچی

  1. در همان روز (روز جلسه مشاوره فردی دوم) پس از تایید انتخاب‌ها توسط مشاور ناظر، انتخاب‌های شما توسط آقای محمدرضاپوردستمالچی در وقت مناسب و کافی بررسی می شود.

هزینه ثبت نام 370.000 تومان می باشد. (داوطلبان تحت پوشش مرکز مشاوره می توانند با وارد نمودن شماره سریال کارت هدیه خود از 20هزارتومان تخفیف برخوردار بوده و با مبلغ 350.000 تومان در انتخاب رشته ثبت نام نمایند.)

ثبت نام این بخش صرفا ویژه انتخاب رشته آزمون سراسری بوده و شرایط، روش، زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد پس از اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

در دوره نوروز مطالعه در منزل چه اشکالاتی دارد؟
آشنایی با اردوهای مطالعاتی مرکز مشاوره
آرشیو عکس دسته جمعی 4 سال آخر اردوی مطالعاتی نوروز
برنامه زمان بندی اردو

برنامه مطالعاتي اردو از ساعت 6:45 الي 20:20 در روزهاي معين شده بر اساس ساعت رسمی کشور (طبق جدول) زير برگزار مي گردد.

(از ساعت 21:30 الی 23:00 واحد مطالعاتی اختیاری 9 است که در منزل انجام می شود)

دوره اول

دوره دوم

۱۳۹۴/۰۱/۰۲ الی ۱۳۹۴/۰۱/۰۶
(۵روز)

۱۳۹۴/۰۱/۰۸ الی ۱۳۹۴/۰۱/۱۲
(۵روز)

نظرات رتبه های برتر
» نغمه ناظر / رتبه 34 گروه ریاضی/ مهندسی برق دانشگاه شریف
اردوی مطالعاتی آقای پوردستمالچی یک فرصت برای داوطلب است تا عقب ماندگی های خود را جبران کند. استفاده از این فرصت در اردوهای مطالعاتی به مراتب مفیدتر و ساده تر است و اردو به من کمک کرد که از اضطراب نزدیک شدن به کنکور دور شوم.
» ارشیا سنگچولی / رتبه 16 گروه تجربی/ پزشکی دانشگاه تهران
کیفیت برگزاری و نظم حاکم بر اردوی مطالعاتی مرکز مشاوره آقای پوردستمالچی بدون اغراق آن را برای من تبدیل به پربازده‌ترین تجربه‌ی مطالعاتی دوران درس خواندنم قبل از کنکور کرد.
» یاسمین سلامت/ رتبه 53 گروه ریاضی/ مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف
خیلی راضی بودم، برای کسانی که نمی توانند در خانه درس بخوانند خیلی بیش تر تشویق می شود که بخواند و در جو درس خواندن قرار می گیرد.
» ملیکا شاه حسینی/ رتبه 110 گروه ریاضی/ مهندسی مکانیک دانشگاه شریف
خیلی عالی بود. در دوران نوروز اصلاً نمی شود درس خواند، خوراکی خوشمزه هست، مهمان هست و ... ولی در اردوی این مرکز مشاوره رفع اشکال خوب بود. برنامه درس خواندن منظم بود و داوطلبان عادت می کنند زیاد درس بخوانند.
» محمد حسین ایزدی/ رتبه 29 گروه ریاضی/ مهندسی نرم افزار دانشگاه شریف
خیلی خوب بود، زمان بندی و نظم و تغذیه مناسب. زمان واحدهای مطالعه و استراحت بسیار مناسب بود. اصلاً خسته نمی شدیم. حضور نیروی رفع اشکال باعث می شد به هر مشکلی که بر می خوردیم به آنها مراجعه می کردیم و مشکل مان برطرف می شود.
» امیرحسین مختاری/ رتبه 185 گروه ریاضی/ مهندسی مکانیک دانشگاه شریف
اردوی مطالعاتی نوروز مرکز مشاوره ی آقای پوردستمالچی محیط بسیار آرامی داشت، نسبت به اطرافیان و دوستانم که در اردو نبودند خیلی بیشتر از همه درس خوانده بودم نیروهای رفع اشکال که رتبه های کنکور سال های گذشته بودند بسیار عالی بودند. همه اشکالاتمان را برطرف می کردند.
» نهال میرزایی / رتبه 342 گروه ریاضی/ نرم افزار دانشگاه تهران
در اردو مستمر درس می خواندیم و اینکه بچه های دیگر پا به پای ما درس می خواندند خیلی خوب بود. حضور مشاورن و نیروی همراه خیلی کمک می کرد. درس ها را به صورت خیلی عالی جمع بندی می کردیم. همه دروس در یک روز مرور می شد. در کل عالی بود خیلی راضی بودم.
» نازنین آذرگون/ 750 گروه انسانی/ علوم اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی
محیط خیلی مناسب برای درس خواندن چون همه درس می خوانند ما هم مجبور می شدیم درس بخوانیم. تغذیه، حضور نیروهای همراه ساعت مطالعه بالا، برنامه ریزی نیروهای همراه و در واحدهای تفریح خیلی خوش می گذشت.
» مواژان جواهری پی / رتبه 20 گروه ریاضی/ مهندسی برق دانشگاه شریف
مؤثرترین دوره ی درس خواندنم در طول سال کنکور تعطیلات عید و در اردوی نوروز آقای پوردستمالچی بود که بیشترین بازده ممکن را داشتم و برای اولین بار توانستم برنامه های هفتگی ام را به طور 100% انجام بدهم. شاید اسم «اردو» گمراه کننده باشد و «پادگان نظامی» مناسب تر باشد چون ناظرین مطالعاتی اجازه ی لحظه ای اتلاف وقت یا حواس پرتی را نمی دادند. سکوت محیط عالی بود و اشکالاتم را هم بلافاصله با نیروهای رفع اشکال حل می کردم که باعث شد کمتر درگیری ذهنی داشته باشم. حجم خلاصه نویسی هم در دوره ای اردو 2 برابر شد!
» میلاد گودرزی/ رتبه 1060 ریاضی و 649 زبان/ مهندسی معدن دانشگاه تهران
به نظر من اردوی مطالعاتی نوروز مرکز مشاوره آقای پوردستمالچی فرصتی بود تا سبقتی چشم گیر از رقبا بگیرم. من اصلاً وقتی برای مطالعه دروس پایه نداشتم و سردرگم بودم که چگونه شروع کنم اما شرکت در اردوی مطالعاتی این مرکز توانستم بیشترین بهره و فایده را از زمانم ببرم. این اردوها واقعاً تأثیر به سزا و چشم گیری در پیشرفت من داشت.
» پردیس طاهری/ رتبه 311 گروه تجربی/ دندانپزشکی کرج
مفیدترین ساعات مطالعه من در طول سال کنکور اردوی نوروزی آقای پوردستمالچی بود. ناظران خیلی جدی و تغذیه خوشمزه و کارشناسی شده در اردو عالی بود. حضور نیروهای همراه در کنار ما حتی در واحدهای استراحت خیلی روحیه بخش بود و خوش می گذشت. در عین حال اصلاً اتلاف وقت نداشتیم و مطالعه جدی داشتیم.
» ناهید توکلی/ رتبه 339 / گروه تجربی/ داروسازی دانشگاه تهران
اردوی نوروز مرکز مشاوره آقای پوردستمالچی نقطه ی عطف کنکور من بود. انرژی و انگزه ای که در اردوی نوروز گرفتم برای ادامه مسیرم تا روز کنکور خیلی عالی بود.
» مریم اوحدی / رتبه 131 گروه ریاضی/ مهندسی معماری دانشگاه تهران
موفقیت در دوران طلایی نوروز لازمه موفقیت در کنکور است که دو ابزار اساسی لازم دارد. اول: مرور فشرده، برنامه ریزی شده و منظم در ایام طلایی نوروز، دوم: مطالعه در محیط آرام، دوست داشتنی، علمی و القاء کننده اعتماد به نفس اردوی نوروز مرکز مشاوره این دو ابزار را به بهترین شکل برایم فراهم کرد.
آرشیو یادگاری های اردوی مطالعاتی نوروز 93

این بخش هم اکنون غیرفعال است...

ثبت نام اردو

طی زمانی که متعاقبا اعلام خواهد شد ثبت نام انتخاب رشته از این بخش قابل دسترس خواهد بود.

کارنامه اردوی مطالعاتی نوروز 94

این بخش هم اکنون غیرفعال است...

.......................................................................................................................................................................... ..........................................................................................................................................................................