besmelah

(اردوی مطالعاتی نوروز)


معرفی
آیا می‌دانید چرا دوره مطالعاتی نوروز پراهمیت‌ترین دوره مطالعاتی آمادگی آزمون سراسری است؟

1) برای اینکه تا روز کنکور تحت مشاوره‌ی آقای پوردستمالچی قرار بگیرید، ابتدا باید در یک جلسه‌ی گروهی که توسط خود آقای پوردستمالچی برگزار می‌شود شرکت کنید. بعد از این جلسه می‌توانید درصورت لزوم با خود آقای پوردستمالچی مشاوره‌ی فردی هم داشته باشید.
2) محتوای کارگاه اول، عوامل موفقیت در کنکور و اصول برنامه ریزی درسی است.
3) آموزش توسط خود ایشان صورت می‌گیرد و در انتهای کارگاه پرسش و پاسخ وجود دارد که سؤالات را خود آقای پوردستمالچی پاسخ می‌دهند.
4) با شرکت در این کارگاه می‌توان در مورد نحوه‌ی ادامه مشاوره با آقای پوردستمالچی تا کنکور بهتر تصمیم گرفت و هرگونه ابهام و سؤالی در مورد نحوه‌ی مشاوره با ایشان دارید برطرف می گردد.

در دوره نوروز مطالعه در منزل چه اشکالاتی دارد؟
ویژگی های اردوی مطالعاتی نوروز
برنامه زمان بندی اردو

برنامه مطالعاتي اردو از ساعت 6:45 الي 20:20 در روزهاي معين شده بر اساس ساعت رسمی کشور (طبق جدول) زير برگزار مي گردد.

(از ساعت 21:30 الی 23:00 واحد مطالعاتی اختیاری 9 است که در منزل انجام می شود)

دوره اول

دوره دوم

۱۳۹۴/۰۱/۰۲ الی ۱۳۹۴/۰۱/۰۶
(۵روز)

۱۳۹۴/۰۱/۰۸ الی ۱۳۹۴/۰۱/۱۲
(۵روز)


جدول زمانی برنامه اردوی علمی نوروز 1394

برنامه زمان‏بندی مطالعه در اردو کاملاً براساس اصول علمی مطالعه تنظیم شده است. (تمامی زمان‏ها براساس ساعت جدید که 29/12/93 تغییر می‌کند تنظیم شده است.)

(مدت زمان کل مطالعه: 11 ساعت)

در صورت مسیر طولانی منزل تا اردو یا کلاس‏های مدرسه و آموزشگاه پس از روز دوم اردو در صورت هماهنگی با مدیر اردو و موافقت اولیا حضور از واحد مطالعاتی 2 (تأخیر موجه) یا خروج از واحد مطالعاتی 7 (تعجیل موجه) امکان پذیر خواهد بود.

نظرات رتبه های برتر
» ارشیا سنگچولی / رتبه 16 گروه تجربی/ پزشکی دانشگاه تهران
کیفیت برگزاری و نظم حاکم بر اردوی مطالعاتی مرکز مشاوره آقای پوردستمالچی بدون اغراق آن را برای من تبدیل به پربازده‌ترین تجربه‌ی مطالعاتی دوران درس خواندنم قبل از کنکور کرد.
» موژان جواهری پی / رتبه 20 گروه ریاضی/ مهندسی برق دانشگاه شریف
مؤثرترین دوره ی درس خواندنم در طول سال کنکور تعطیلات عید و در اردوی نوروز آقای پوردستمالچی بود که بیشترین بازده ممکن را داشتم و برای اولین بار توانستم برنامه های هفتگی ام را به طور 100% انجام بدهم. شاید اسم «اردو» گمراه کننده باشد و «پادگان نظامی» مناسب تر باشد چون ناظرین مطالعاتی اجازه ی لحظه ای اتلاف وقت یا حواس پرتی را نمی دادند. سکوت محیط عالی بود و اشکالاتم را هم بلافاصله با نیروهای رفع اشکال حل می کردم که باعث شد کمتر درگیری ذهنی داشته باشم. حجم خلاصه نویسی هم در دوره ای اردو 2 برابر شد!
» محمد حسین ایزدی/ رتبه 29 گروه ریاضی/ مهندسی نرم افزار دانشگاه شریف
خیلی خوب بود، زمان بندی و نظم و تغذیه مناسب. زمان واحدهای مطالعه و استراحت بسیار مناسب بود. اصلاً خسته نمی شدیم. حضور نیروی رفع اشکال باعث می شد به هر مشکلی که بر می خوردیم به آنها مراجعه می کردیم و مشکل مان برطرف می شود.
» نغمه ناظر / رتبه 34 گروه ریاضی/ مهندسی برق دانشگاه شریف
اردوی مطالعاتی آقای پوردستمالچی یک فرصت برای داوطلب است تا عقب ماندگی های خود را جبران کند. استفاده از این فرصت در اردوهای مطالعاتی به مراتب مفیدتر و ساده تر است و اردو به من کمک کرد که از اضطراب نزدیک شدن به کنکور دور شوم.
» یاسمین سلامت/ رتبه 53 گروه ریاضی/ مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف
خیلی راضی بودم، برای کسانی که نمی توانند در خانه درس بخوانند خیلی بیش تر تشویق می شود که بخواند و در جو درس خواندن قرار می گیرد.
» ملیکا شاه حسینی/ رتبه 110 گروه ریاضی/ مهندسی مکانیک دانشگاه شریف
خیلی عالی بود. در دوران نوروز اصلاً نمی شود درس خواند، خوراکی خوشمزه هست، مهمان هست و ... ولی در اردوی این مرکز مشاوره رفع اشکال خوب بود. برنامه درس خواندن منظم بود و داوطلبان عادت می کنند زیاد درس بخوانند.
» پریسا تائبی / رتبه125 / مهندسی برق دانشگاه تهران

حضور در اردوی نوروز مرکزمشاوره کمال رضایت را داشتم. نیروهای همراه باعث آرامش داوطلبان بودند و حضور آقای پوردستمالچی و امکان صحبت کردن با ایشان در زنگهای تفریح بسیار مفید بود.
» مریم اوحدی / رتبه 131 گروه ریاضی/ مهندسی معماری دانشگاه تهران
موفقیت در دوران طلایی نوروز لازمه موفقیت در کنکور است که دو ابزار اساسی لازم دارد. اول: مرور فشرده، برنامه ریزی شده و منظم در ایام طلایی نوروز، دوم: مطالعه در محیط آرام، دوست داشتنی، علمی و القاء کننده اعتماد به نفس اردوی نوروز مرکز مشاوره این دو ابزار را به بهترین شکل برایم فراهم کرد.
» امیرحسین مختاری/ رتبه 185 گروه ریاضی/ مهندسی مکانیک دانشگاه شریف
اردوی مطالعاتی نوروز مرکز مشاوره ی آقای پوردستمالچی محیط بسیار آرامی داشت، نسبت به اطرافیان و دوستانم که در اردو نبودند خیلی بیشتر از همه درس خوانده بودم نیروهای رفع اشکال که رتبه های کنکور سال های گذشته بودند بسیار عالی بودند. همه اشکالاتمان را برطرف می کردند.
» پرنیان شمسی / رتبه 270 / داندانپزشکی دانشگاه کرج

تغذیه مناسب و کنترل شده از نکات بسیار مثبت اردوی نوروز مرکزمشاوره بود.
» پردیس طاهری/ رتبه 311 گروه تجربی/ دندانپزشکی کرج
مفیدترین ساعات مطالعه من در طول سال کنکور اردوی نوروزی آقای پوردستمالچی بود. ناظران خیلی جدی و تغذیه خوشمزه و کارشناسی شده در اردو عالی بود. حضور نیروهای همراه در کنار ما حتی در واحدهای استراحت خیلی روحیه بخش بود و خوش می گذشت. در عین حال اصلاً اتلاف وقت نداشتیم و مطالعه جدی داشتیم.
» ناهید توکلی/ رتبه 339 / گروه تجربی/ داروسازی دانشگاه تهران
اردوی نوروز مرکز مشاوره آقای پوردستمالچی نقطه ی عطف کنکور من بود. انرژی و انگزه ای که در اردوی نوروز گرفتم برای ادامه مسیرم تا روز کنکور خیلی عالی بود.
» مژده شهابی / رتبه 334 / داروسازی دانشگاه تهران

برنامه‏ریزی دقیق ساعات مطالعاتی و نظم ایجاد شده در اردوی نوروز مرکزمشاوره بسیار حائز اهمیت بود.
» نهال میرزایی / رتبه 342 گروه ریاضی/ نرم افزار دانشگاه تهران
در اردو مستمر درس می خواندیم و اینکه بچه های دیگر پا به پای ما درس می خواندند خیلی خوب بود. حضور مشاورن و نیروی همراه خیلی کمک می کرد. درس ها را به صورت خیلی عالی جمع بندی می کردیم. همه دروس در یک روز مرور می شد. در کل عالی بود خیلی راضی بودم.
» نگار کوهپایه / رتبه 569 / مهندسی شیمی دانشگاه شریف

نحوه‏ی برگزاری و نظم حاکم بر اردوی مطالعاتی نوروز قابل تقدیر و پربازده برای درس خواندن بود.
» ماهان قاضی میرسعید / رتبه 630 / مهندسی مکانیک علم و صنعت

حضور نیروهای همراه و رفع اشکال و ناظران مطالعاتی در کنار داوطلبان بسیار عالی بود. حضور آقای پوردستمالچی در زنگهای تفریح و گفتگو با داوطلبان باعث دلگرمی ما بود.
» تینا عابدی / رتبه 606 / مهندسی عمران امیرکبیر

تغذیه مناسب و نظم حاکم بر اردو و رعایت سکوت و نظارت بر کیفیت دوره مطالعاتی افزوده بود.
» نازنین آذرگون/ 750 گروه انسانی/ علوم اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی
محیط خیلی مناسب برای درس خواندن چون همه درس می خوانند ما هم مجبور می شدیم درس بخوانیم. تغذیه، حضور نیروهای همراه ساعت مطالعه بالا، برنامه ریزی نیروهای همراه و در واحدهای تفریح خیلی خوش می گذشت.
» زینب محمدی مقدم/ رتبه 791/ پزشکی دانشگاه قم

دوره مطالعاتی نوروز در کنار دیگر داوطلبان کنکور و فضای درسی و دور بودن از مهمانهای عید بسیار خوب بود. برنامه‏های مطالعاتی بسیار دقیق و به جا بود و از نظر تنظیم وعده‏های غذایی و دارا بودن کالری مناسب به درس خواندن کمک می‏کرد.
» احسان رزاقی / رتبه 860 / مهندسی عمران خواجه نصیر طوسی

اردوی نوروز و برنامه‏ریزی آن بسیار فوق‏العاده‏ بود. از همه جهات استفاده لازم را بردم، نیروهای همراه، نیروهای رفع اشکال، برنامه مطالعاتی و ....... اردوی نوروز مرکزمشاوره برای آمادگی کنکور مکان بسیار مناسبی بود.
» احسان غفوری / رتبه 900 / پزشکی دانشگاه زنجان

نظم حاکم بر اردو مناسب بود و فضای مطالعاتی ایجاد شده باعث آرامش خاطر داوطلبان می‏شد و ما را از فضای عید دور می‏کرد. تغذیه هم عالی بود.
» یاسمن کروبی / رتبه 914 / پزشکی دانشگاه قم

حضور نیروهای همراه و ناظران مطالعاتی بسیار مفید بود. ساعت‏های استراحت و زمان آن مناسب بود. استفاده از زمان بسیار مناسب بود، زیرا با توجه به شرایط نوروز اگر در خانه بودیم درس نمی‏خواندیم.
» صدف محمودی نژاد / رتبه 925 / پزشکی دانشگاه اهواز

دیدن نیروهای همراه در کنارمان باعث انرژی می‏شد و استرس را کم می‏کرد. تمرکز بر دروس بهتر بود و از عید و فضای مهمانی بدور بودیم.
» میلاد گودرزی/ رتبه 1060 ریاضی و 649 زبان/ مهندسی معدن دانشگاه تهران
به نظر من اردوی مطالعاتی نوروز مرکز مشاوره آقای پوردستمالچی فرصتی بود تا سبقتی چشم گیر از رقبا بگیرم. من اصلاً وقتی برای مطالعه دروس پایه نداشتم و سردرگم بودم که چگونه شروع کنم اما شرکت در اردوی مطالعاتی این مرکز توانستم بیشترین بهره و فایده را از زمانم ببرم. این اردوها واقعاً تأثیر به سزا و چشم گیری در پیشرفت من داشت.
آرشیو یادگاری ها و عکس های اردوی مطالعاتی نوروز
آرشیو یادگاری 92
آرشیو یادگاری 93
آرشیو عکس دسته جمعی اردوی مطالعاتی نوروز
هزینه ثبت نام و شرایط تخفیف ( فردی و گروهی )
ثبت نام اردو
ثبت نام اردوی نوروز در زمان مناسب از طریق همین لینک قابل دسترس میباشد
هم اکنون به صفحه دریافت کارنامه منتقل میشوید
.......................................................................................................................................................................... ..........................................................................................................................................................................