مدیر کل فرهنگی، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش: دانش آموزان ۸ هفته به اردو می روند


>اردوی دانش آموزی

اردوی دانش آموزی
مدیر کل فرهنگی، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش گفت: در مدت هشت هفته تابستان، دانش آموزان می‌توانند در اردوها و پایگاه‌های تابستانی در مدارس ثبت نام و شرکت کنند.

علی رمضانی گفت: در مدت هشت هفته تابستان، دانش آموزان می‌توانند در اردوها و پایگاه‌های تابستانی در مدارس ثبت نام و شرکت کنند. این طرح از تیرماه در شهر تهران و سراسر کشور کلید خواهد خورد. با توجه به نام گذاری شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «حمایت از تولید کالای ایرانی»، تمام برنامه ها و فعالیت هایمان بر این محور است که هر دانش آموز باید یک مهارت را فرا بگیرد.

مدیر کل فرهنگی اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش همچنین بیان کرد: در سال های گذشته هر کدام از سازمان ها و معاونت ها یک دستورالعمل و برنامه جداگانه داشتند اما وزارت آموزش و پرورش امسال یک دستورالعمل واحد برای کل پایگاه های تابستانی در حوزه ها و سازمان های مختلف ارائه داده است تا بتوانیم هم افزایی انجام دهیم و از حداقل امکانات بیشترین بهره وری را داشته باشیم. برنامه‌هایی که در این پایگاه‌ها در نظر گرفته می‌شود شاد و مفرح است و مهارتی هم که یاد می‌گیرند نیز شادی است و امسال اردوها در سطح مناطق و شهرستانها برگزار می شود و تا ۱۳۰ هزار نفر دانش آموز می توانند یک روز شاد را در اردوها داشته باشند.

ثبت‌نام برای حضور در پایگاه‌های تابستانی که از دهم خردادماه شروع شده بود فردا یکشنبه ۲۱ خردادماه به پایان می‌رسد.