besmelah

اردوی مطالعاتی پایانی (حضوری - غیرحضوری)

برنامه‌ریزی برای موفقیت در آزمون سراسری، نیازمند رفتار هوشمندانه و تجربه بالایی است و داوطلبانی که در سال‌های گذشته از رتبه‌های برتر آزمون سراسری بوده‌اند، همواره بر اهمیت و نقش برنامه‌ریزی در موفقیت خود تاکید داشته‌اند. یکی از شاخص‌های مهم برنامه‌ریزی مناسب، اهمیت دادن به دوره‌های تاثیرگذار است. دوره‌هایی که به ظاهر تفاوتی با سایر دوره‌ها ندارد اما می‌‌تواند تاثیر شگفت‌انگیزی بر نتیجه داوطلبان بگذارد و اساساً یکی از ویژگی‌‌های داوطلبان موفق جدی گرفتن این دوره‌های اثرگذار است. در بین دوره‌ های اثرگذار دوران مطالعاتی آزمون سراسری، دوره مطالعاتی پایانی به دلایل زیر از اهمیت دوچندانی برخوردار است:

  • لحظات پایانی هر مسابقه‌ای تعیین‌کننده‌ترین لحظات آن مسابقه است
  • دوران مطالعاتی پایانی معادل یک ماه ارزش ساعت مطالعه دارد.
  • از نظر کارشناسی، دوران مطالعاتی پایانی آخرین فرصت برای کسب رتبه‌ی مطلوب است.
  • اردوی مطالعاتی پایانی به هر دو صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد تا همه داوطلبان بتوانند از این دوران طلایی استفاده مطلوب نمایند.

الف) برنامه زمان‌بندی

اردوی حضوری و مجازی

1- برنامه مطالعاتي اردو از ساعت 7:00 الي 20:20 در روزهاي معين‌شده براساس ساعت رسمی کشور (طبق جدول زير) برگزار مي‌گردد.

(واحد مطالعاتی9 (20:35 تا 21:50) اختیاری است و در صورت عدم امکان حضور در اردو در منزل انجام می‌شود.)
دوره اول (4 روز) دوره دوم (4 روز)
1400/03/31 الي 1400/04/03 1400/04/05 الي 1400/04/08
  • لحظات پایانی هر مسابقه‌ای تعیین‌کننده‌ترین لحظات آن مسابقه است
  • دوران مطالعاتی پایانی معادل یک ماه ارزش ساعت مطالعه دارد.
  • از نظر کارشناسی، دوران مطالعاتی پایانی آخرین فرصت برای کسب رتبه‌ی مطلوب است.
  • اردوی مطالعاتی پایانی به هر دو صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد تا همه داوطلبان بتوانند از این دوران طلایی استفاده مطلوب نمایند.

ب) مکان

اردوی حضوری:

داوطلبان30-15 دقیقه قبل از شروع اردو باید در محل برگزاری اردو حاضر باشند. در صورت ممنوعیت تردد در این ایام، واحد انتهایی (8) برای داوطلبان به صورت اختیاری خواهد بود و در صورت ترک اردو بایستی در منزل آن واحد را مطالعه نمایند.

اردوی مجازی:

خدمات اردوی مطالعاتی به صورت کامل به شکل مجازی بوده و هر داوطلب در منزل خود از خدمات استفاده خواهد کرد.

ردیف مدت نوع فعالیت زمان شروع و زمان پایان

1

15

استقرار

7:00 - 6:45

2

85

مطالعه1

8:25 - 7:00

3

20

استراحت + پذيرايي1

8:45 - 8:25

4

85

مطالعه2

10:10 - 8:45

5

15

استراحت + پذيرايي2

10:25 - 10:10

6

85

مطالعه3

11:50 - 10:25

7

15

استراحت+ پذیرایی3

12:05 - 11:50

8

75

مطالعه4

13:20 - 12:05

9

70

نهار، نماز و ...

14:30 - 13:20

10

75

مطالعه5

15:45 - 14:30

11

15

استراحت + پذیرایی4

16 - 15:45

12

75

مطالعه6

17:15 - 16

13

15

استراحت + پذيرايي5

17:30 - 17:15

14

75

مطالعه7

18:45 - 17:30

15

20

استراحت + پذيرايي6

19:05 - 18:45

16

75

مطالعه8

20:20 - 19:05

17

85

مطالعه 9 (اختياري)

21:50 - 20:35

18

90

رسيدن به منزل- شام و استراحت

23 - 21:50

19

420

خواب

6:00 - 23


1- برنامه مطالعاتی کارشناسی

داوطلبان حاضر در اردوی پایانی، یک برنامه مطالعاتی دقیق، ریز بینانه، مدون، کارشناسی شده و بر اساس نیاز و تفاوت‌های فردی دریافت می‌نمایند که این برنامه در یک جلسه مشاوره تنظیم می‌گردد. این برنامه در طول دوره اردو با توجه به سرعت پیشروی داوطلب در صورت نیاز توسط مشاور همراه به صورت تخصصی تغییر می‌کند.

برنامه مطالعاتی

حضوری:

این برنامه در زمان جلسه (حضوری یا تلفنی) مشاور همراه با داوطلب که به جهت تنظیم برنامه دقیق و شخصی‌سازی شده تشکیل می‌شود، در اختیار داوطلب قرار خواهد گرفت.

مجازی:

برنامه مطالعاتی پس از برگزاری جلسه با مشاور همراه به صورت اینترنتی برای داوطلبان ارسال می‌شود.

2- کارشناسان رفع اشکال علمی

با توجه به هدف اردوی مطالعاتی پایانی، حضور کارشناسان رفع اشکال علمی که از رتبه‌های برتر سال‌‌های گذشته هستند در راستای پاسخگویی به سوالات علمی داوطلبان می‌تواند تاثیر به سزایی در بهبود روند مطالعاتی داوطلبان داشته باشد. علاوه بر آموزش و رفع اشکال مطالب علمی، حضور رتبه‏های برتر، مدل و الگوی فکری مناسبی برای موفقیت داوطلبان است.

رفع اشکال حضوری رفع اشکال حضوری رفع اشکال مجازی

حضوری:

کارشناسان رفع اشكال علمی در محل معيني مستقر بوده و داوطلبان مي‌توانند جهت رفع اشكال و آموزش مطالب با هماهنگي ناظران و حفظ فاصله 2 متری طبق دستورالعمل‌های بهداشتی به اين نیروها مراجعه كنند.

مجازی:

داوطلبان می‌توانند سوالات خود را به صورت متن، عکس، صوت و یا فیلم به همراه نام درس و گروه تحصیلی خود ارسال کرده و پاسخ کارشناس رفع اشکال درس مربوطه با فاصله زمانی مناسب برای آن‌ها ارسال خواهد شد.

3- ناظران مطالعاتی

ناظر مطالعات ناظر مطالعات

حضوری:

در طول دوره اردوی پایانی ناظران مطالعاتی در واحدهای مطالعاتی تنظیم‌شده بر عملکرد داوطلبان نظارت داشته و در صورت بی‌نظمی و یا عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی هر یک از داوطلبان، پس از تذکر شفاهی، در صورت تکرار بی نظمی، برخورد لازم صورت خواهد گرفت. همچنین جهت بررسی علت بی‌نظمی، داوطلب به مدیر اردو معرفی شده و در صورت لزوم جلسه‌ای با روانشناس تشکیل می‌شود. حضور ناظران با ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از داوطلبان خواهد بود.

مجازی:

به منظور کنترل روند مطالعاتی داوطلبان، یکی از اعضای خانواده که پیگیر آموزشی داوطلب است به عنوان ناظر در منزل، نماینده ما جهت نظارت بر روند مطالعاتی داوطلب خواهد بود. ناظر آموزشی صرفاً وضعیت داوطلب را از طریق فرم‌های گزارش عملکرد به مدیر اردو منتقل نموده و در صورت لزوم جلسه‌ای با روانشناس تشکیل می‌شود.

4- پذیرایی

با توجه به اهمیت تغذیه و نقش بسیار مهم آن در یادگیری و قدرت حافظه، برنامه غذایی اردو متناسب با نیازهای داوطلبان آزمون سراسری توسط متخصص تغذیه تنظیم و در آن (صبحانه، نهار، میان وعده های مناسب) بیشتر ویتامین‏ها، پروتئین ها و ... مورد نیاز داوطلبان در نظر گرفته شده است.

پذیرایی حضوری پذیرایی مجازی

حضوری:

پذیرایی از داوطلبان بر اساس برنامه غذایی ارائه شده توسط متخصص در واحدهای مختلف متناسب با نیاز داوطلبان و با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود. پذیرایی‌ها شامل خوراکی‌ها و مواد غذایی بسته‌بندی شده و صنعتی بوده که پس از ضدعفونی کامل در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

مجازی:

داوطلبان از طریق تکمیل پرسشنامه و پاسخگویی به سوالات تغذیه‌ای، برنامه غذایی تخصصی متناسب با وضعیت خود را به صورت دوره‌ای دریافت مینمایند.

5- مشاوره فردی(برنامه ریزی تحصیلی)

حضوری:

در اردوی حضوری مشاوران همراه در طول دوران اردوی پایانی حداقل 1 بار (و در صورت نیاز بیشتر) با داوطلبان مشاوره خواهند داشت. جلسات مشاوران با داوطلبان به صورت انفرادی و با رعایت دستورالعمل بهداشتی برگزار می‌گردد.

مشاوره حضوری مشاوره مجازی

مجازی:

مشاوران همراه در هر روز با داوطلبان تماس تلفنی خواهند داشت. در این تماس‌ها با اولیاء نیز گفتگو خواهد شد.

همچنین داوطلبان موظفند در پایان هر روز، وضعیت اجرای برنامه را به صورت جزئی جهت کنترل بیشتر برای مشاور همراه نمایند

6- شبیه ‌سازی فضای آزمون سراسری(ویژه آزمون‌های دوران جمع‌بندی)

شبیه سازی آزمون سراسری

جهت تکرار شرایط آزمون سراسری، افزایش قدرت تمرکز و تمرین هنر آزمون دادن، فضایی برای برگزاری آزمون‌های دوران جمع‌بندی با شبیه‌‍سازی کامل و رعایت استانداردهای آزمون سراسری در محیط اردو ایجاد می‌شود.

7- آزمون ‌های شبیه ‌ساز آنلاین

آزمون آنلاین آزمون آنلاین

حضوری:

به منظور جمع‌بندی صحیح، آزمون‌های جامع شبیه‌ساز آنلاین (با اعمال حذفیات) به داوطلبان اردوی حضوری ارائه خواهد شد، این داوطلبان می‌توانند در صورت تمایل آزمون‌ها را برای خودشان چاپ کرده و به محل اردو بیاورند.

مجازی:

به منظور جمع‌بندی صحیح، آزمون‌های جامع شبیه‌ساز آنلاین (با اعمال حذفیات) به داوطلبان اردوی غیر حضوری ارائه خواهد شد که می‌توانند در صورت تمایل به صورت آنلاین و یا فیزیکی آزمون را برای خود برگزار کنند.

همچنین داوطلبان موظفند در پایان هر روز، وضعیت اجرای برنامه را به صورت جزئی جهت کنترل بیشتر برای مشاور همراه نمایند

8- ورزش منظم روزانه

برای شادابی و نشاط بیشتر داوطلبان در دوران مطالعاتی پایانی ، اکسیژن‌رسانی به مغز و بالا بردن سطح ترشح هورمون اندروفین (عامل شادابی و تقویت تمرکز)، زمانی برای نرمش و تفریح تحت عنوان تمرینات مفرح ایروبیک در نظر گرفته شده است. این تمرینات به صورت روزانه، منظم و با نظارت مربی متخصص صورت می گیرد. همچنین در واحدهای پایانی تمریناتی ویژه آرامش (یوگا) آماده شده است که داوطلبان بایستی همزمان با مربی این تمرینات را انجام دهند.

ورزش حضوری ورزش مجازی

حضوری:

این تمرینات به‏صورت روزانه، منظم و با نظارت مربی متخصص در فضای باز و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی (فاصله اجتماعی حداکثری، همراه با ماسک و ...) صورت می گیرد.

مجازی:

هر روز فیلم تمرینات ورزشی ایروبیک و یوگا که قابل انجام در منزل هستند توسط مربی متخصص آماده شده و برای داوطلبان ارسال می‌شود تا به صورت همزمان به انجام تمرینات بپردازند.

9- برنامه‌های انگیزشی

عنصر انگیزه، چه در وجه درونی و چه در وجه بیرونی و همگانی یک عامل کلیدی در موفقیت داوطلبان است. در همین راستاهای برنامه‌ها و محتواهای خاصی در راستای تفریح، افزایش انگیزه و استراحت روانی و بازیابی انرژی داوطلبان در اردوی مطالعاتی پایانی در نظرگرفته شده است.

انگیزشی حضوری انگیزشی مجازی

حضوری:

هر روز برنامه‌های انگیزشی متنوعی (بازی‌های جمعی، نوشتن خاطرات، عکس دسته‌جمعی و ...) اجرا می‌شود. همچنین در راستای ایجاد انگیزه، برطرف کردن استرس، اهمال‌کاری و ... در صورت نیاز جلسات فردی با روانشناس مرکز برگزار می‌گردد.

مجازی:

دراردوی مجازی مطالعاتی پایانی در واحد‌های استراحت، بازی‌های خلاقانه، محتواهای جذاب انگیزشی، روانشناسی و ... مورد نیاز جهت استراحت ذهنی به داوطلبان ارائه می‌شود.

10- مشاوره‌ انگیزشی با محمدرضا پوردستمالچی

با توجه به شرایط خاص نزدیک به آزمون سراسری، داوطلبان دچار خستگی و کاهش انگیزه به ‌صورت مقطعی می‌گردند.

مشاوره با محمدرضا پوردستمالچی مشاوره با محمدرضا پوردستمالچی

حضوری:

درحین برگزاری اردوی حضوری، به جهت افزایش بازده مطالعاتی داوطلبان در این دوران، جلسات مشاوره گروهی انگیزشی توسط محمدرضا پوردستمالچی برای افزایش انگیزه و جهت‌دهی داوطلبان برگزار می‌گردد. در این کارگاه ها داوطلبان با رعایت فاصله اجتماعی و ماسک شرکت خواهند کرد و قبل از شروع و پس از پایان کارگاه‌ها، صندلی‌ها و محیط ضدعفونی می‌گردد.

مجازی:

کارگاه‌های مشاوره‌ای انگیزشی محمدرضا پوردستمالچی برای داوطلبان اردوی مجازی به صورت آنلاین قابل مشاهده است و همچنین محتواهای انگیزشی روزانه به صورت فیلم و صوت توسط ایشان در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

11- کارگاه‌های روانشناسی

با توجه به برخورد داوطلبان با موضوعاتی مانند اضطراب، و کنترل هیجانات ... برگزاری کارگاه های روانشناسی در این برهه حساس کمک بزرگی به داوطلبان می‌کند.

کارگاه روانشناسی کارگاه روانشناسی

حضوری:

با حضور روانشناس مرکز در اردوی مطالعاتی پایانی، حضور در این کارگاه با توجه به نیاز داوطلبان و بر اساس تست‌های روانشناسی انجام می‌گیرد.کارگاه‌های رواشناسی با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و اجرای تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌گردد.

مجازی:

کارگاه‌های روانشناسی برای داوطلبان اردوی مجازی به صورت آنلاین برگزار می‌شود حضور در این کارگاه با توجه به نیاز داوطلبان و بر اساس تست‌های روانشناسی انجام می‌گیرد.

12- کارگاه‌های خانواده

والدین نیز به جهت تاثیر فراوانی که در عملکرد و نتیجه داوطلبان بخصوص درروزهای پایانی دارند، بایستی درباره مسائل روانشناختی اطلاعات مناسبی را کسب نمایند.

کارگاه خانواده

حضوری:

کارگاه‌های ویژه اولیای داوطلبان اردوی پایانی، توسط روانشناس مرکز مشاوره و در محل اردو با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و اجرای تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌گردد.

مجازی:

کارگاه‌های خانواده برای اولیای داوطلبان اردوی مجازی به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

فواید شرکت در اردوی مطالعاتی پایانی

1- کاهش احتمال توقف روحی

2- شبیه سازی شرایط آزمون‌های جمع‌بندی

3- رفع اشکال سریعتر و مؤثرتر مباحث تعیین شده در آزمون

4- اطمینان از افزایش تلاش در لحظات حساس پایانی

5- تنوع روحی و جلوگیری از ایجا داضطراب ناشی از لحظات تنهایی

6- در لحظات حساس پایانی (مثل لحظات پایانی مسابقه) ما در کنار شما هستیم. (مثل مربی‌ها که در لحظات پایانی مسابقه لب خط می‌آیند)بهار غاضری/رتبه27/حقوق دانشگاه تهران

در اردوی مطالعاتی تیر برگزاری آزمون های دو یا سه روز یک بار باعث آشنایی با سوالات می شود و همچنین می توان بلافاصله بعد از آزمون با حضور نیروهای رفع اشکال، اشکالات خود را رفع کرد.

زینب میثمی/رتبه23/حقوق شهید بهشتی

فضای مطالعه در اردوی تیر ماه خیلی خوب بود و چون در آخرین روزهای نزدیک به آزمون است قطعا نتیجه مثبتی در موفقیت داوطلبان خواهد داشت.

زینب زمانی/رتبه1/حقوق دانشگاه تهران

شرکت در اردو مطالعاتی باعث افزایش انگیزه داوطلبان و ایجاد انرژی در ماه های پایانی می شود.

هلیا طیاری/رتبه403/مشاوره و راهنمایی دانشگاه شهید بهشتی

شرکت در اردو باعث افزایش دقت و تمرکز و همچنین باعث تثبیت آموخته ها در حافظه بلند مدت می شود.

نیلوفر حبیب اللهی/رتبه48/ادبیات دانشگاه فرهنگیان

شرکت در اردو کمک می کند که نقاط ضعف باقی مانده خود را با توجه به آزمون هایی که برگزار می شود رفع کنیم و همچنین برگزاری این آزمون ها کمک می کند که سوالات در ذهنمان تداعی شود.

کاظم محمدی/رتبه8/علوم قضایی دانشگاه علوم قضایی

با حضور در اردو و گرفتن آزمون های مداوم می توانیم شرایط کنکور را برای خودمان آماده کنیم.

دنیا ثمینه/ رتبه717/مشاوره وراهنمایی دانشگاه خوارزمی

اردو مطالعاتی تیر به دلیل اینکه در روزهای پایانی و نزدیک به آزمون سراسری برگزار می شود خیلی مفید است و قطعا تاثیر بسزایی بر موفقیت داوطلبان دارد.

ستایش ملک محمدی/رتبه732/مدیریت دولتی دانشگاه شهید بهشتی

شرکت در اردو مطالعاتی تیر به برنامه داوطلبان نظم می دهد و همچنین می توانند در آخرین لحضات بهترین ها را برای خود رقم بزنند.

راضیه هاشمی/رتبه4/حقوق تهران

دوران مطالعاتی تیر حیاتی ترین و حساس ترین زمان است که داطلبان نباید این زمان را از دست بدهند.

حانیه ساسانی/رتبه263/روان شناسی دانشگاه علامه طباطبایی

وقتی دیدم در منزل شرایط برای مطالعه مهیا نیست تصمیم گرفتم در اردو شرکت کنم تا بتوانم به صورت اصولی و با تمرکز بیشتر درس بخوانم.

زهرا سجودی امین/رتبه201/ادبیات دانشگاه تهران

توصیه من به داوطلبان این است که حتما در اردو پایانی شرکت کنند زیرا اردو نظمی به برنامه ها می دهد که بسیار پیش برنده است.

شفق زینلی / رتبه 853 /روانشناسی دانشگاه تهران

اردوی خرداد نزدیک کنکور بود و فرصت عالی ای برای دوره بعد از جمع بندی بود-بعضی ازدروس را خیلی خوب دوره کردم

ساغر سلیمان زاده/ رتبه 474/ فلسفه دانشگاه تهران

چون اردوی نوروز خیلی خوب است و تاثیر مثبتی بر روند مطالعه داوطلب دارد ازین رو اردوی خرداد بهترین مکمل برای مرور دروس و جبران عقب افتادگی هاست

مه لقا صدیقی / رتبه 178/ حقوق دانشگاه علامه طباطبایی

کللن کادر آقای پوردستمالچی عالی هستند و مطمئنم اردوی خرداد هم مثل اردوی نوروز بی نظیر است

ریحانه قبادی / رتبه 728 / مددکاری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی

فضای جالبی است-دقیقا قبل از کنکور-سکوت محض-تمام بچه ها مشغول مطالعه-استراحت کم-پذبرایی مثل منزل نیست ولی بجاش موفق می شیم

سجاد آقادادی / رتبه 816 / مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران

شرکت در اردوی خرداد مثل اردوی نوروز مفید و مثمر ثمر است

محیا قاسمی / رتبه 701 / علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان اراک

تمام امکانات اردوی خرداد عالی است-از شروع بازه مطالعاتی تا آخرین واحد داوطلب فقط مشغول مطالعه است

حورا مجد / رتبه 659/ روانشناسی دانشگاه بابلسر

من مطمئنم اردوی خرداد خیلی مفید و به نفع داوطلب است

صادق صفری/ رتبه 468 / ادبیات عرب- دانشگاه تربیت معلم اهوا

اردوی خرداد فضای مثبت و سالمی است-سراسر درس خواندن و مطالعه به روش صحیح

محمدرضا خدانه آرانی / رتب435/مشاوره-دانشگاه تربیت معلم اصفهان

چنین ساعت مطالعه بالایی را در هیچ کجا نمیتوان تجربه کرد جز در اردوهای مطالعاتی

زهرا متقی/ رتبه 328 /فلسفه-دانشگاه تهران

اردوی خرداد خیلی خوب بود. ساعت مطالعه ام بالا رفت. و باعث شد تا با تمرکز مطالعه کنم. همچنین درس خواندن به صورت جمعی باعث ایجاد انگیزه و حس رقابت می شد.

صبا عاشق/ رتبه 164- فلسفه دانشگاه تهران

نظم و هماهنگی عالی بود-نظارت عالی بود-نیروهای رفع اشکال عالی بودند-زمان اردو خوب بود-کل حجم درسها راپوشش می داد-مشاوره های انگیزشی خوب بود

کوثر سادات غفاری / رتبه 246 / ادبیات عرب- علوم تربیتی دانشگاه تربیت معلم اصفهان

فرصت مناسبی است برای خواندن هرچه بهتر و بیشتر دروس بخصوص دروسیکه در آنها احساس ضعف میکنیم

محمدجواد حاجی زاده /رتبه33/مهندسی برق دانشگاه تهران


شرکت در اردو مطالعاتی و بودن در جمع رقبایی که با جدیت تمام به مطالعه می پردازند به داوطلبان انگیزه می دهد تا برای رسیدن به هدفشان تلاش بیشتری کنند.

سارینا شاه حسینی /رتبه946/مهندسی عمران دانشگاه امیرکبیر


در اردو انگیزه داوطلبان بیشتر می شود و با حضور در جمع داوطلبان دیگر می توانند با جدیت بیشتر مطالعه کنند و هفته پایانی را با آرامش کامل به پایان رسانند.

پارسا خاوران /رتبه1670/مهندسی مکانیک دانشگاه علم وصنعت


اردو مطالعاتی بهترین مکانی است که داوطلبان می توانند در آن به مطالعه بپردازند و همچنین روش مطالعه صحیح را بیاموزند.

عارف بنایی/رتبه23/مهندسی مکانیک دانشگاه تهران


شرکت در اردو مطالعاتی بهترین فرصت برای تمرین اصولی هنر آزمون دادن است و همچنین حضور مشاوران همراه در اردو باعث کاهش استرس و نگرانی داوطلبان می شود.

امیرعلی احمدی/رتبه 627/مهندسی مکانیک دانشگاه علم وصنعت


اردو مطالعاتی به دلیل نزدیک بودن به آزمون سراسری باعث می شود که داوطلبان بیشترین استفاده را از این زمان ببرند.

محمد درختی/رتبه7/مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف


در دوران جمع بندی انجام آزمون های 2یا3 روز یک بار ضروری ست وحتما باید آزمون ها شبیه سازی شود تا از استرس روز آزمون سراسری کم شود که شبیه سازی این امر فقط با شرکت در اردو ها میسر است.

کوشا جافریان/رتبه2/مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف


شرکت در اردو مطالاتی باعث رفع عادات غلط و همچنین باعث تثبیت آموخته ها در حافظه بلند مدت می شود.

کیمیا اسدی جوزانی/رتبه 5/مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف


با شرکت در اردو مطالعاتی می توان عوامل حواس پرتی را حذف کرد و با جدیت و دقت بیشتر مطالعه کرد.

محمد پاک آئی / رتبه 2000 / مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت


در مهمترین بازه سال تحصیلی که نزدیک آزمون سراسری است که قرار میگیریم شرکت در اردوی خرداد کمک میکند تا بهترین نتیجه را بگیریم

علی سجادی/ رتبه 1800/ مهندسی برق دانشگاه شهیدبهشتی


اردوی خراد به داوطلب کمک میکند تا با اراده و قوای هرچه بیشتر بسمت موفقیت گام بردارد

ثمین حنیفی / رتبه 1736/ مهندسی برق دانشگاه شهید بهشتی


چیزی که مسلم است شرکت در اردوی خرداد کمک بسیار زیادی به داوطلب می کند تا با قدرت و انرژی فراوان سر جلسه کنکور حاضر شود

مهدی قوامی نژاد / رتبه 1699 / مددکاری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی


مسلما اردوی خرداد تاثیر مثبتی روی عادات صحیح درس خواندن داوطلب دارد و براحتی میتوان کلیه دروس را دوره کنیم

فاطمه شریف زاده / رتبه 1466 /مهندسی برق دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی


اردوی خرداد اردوی خوبی است،مرتب.منظم.فقط هم درس میخوانیم

امیر حسین عبدی / رتبه 1457 /مهندسی عمران دانشگاه شهید بهشتی


همینکه در اردو میبینی تمام داوطلبان درس میخوانند توهم انگیزه ات زیاد میشود تا مطالعه بیشتری داشته باشی

آرمین گرانقدر / رتبه 1354/ مهندسی عمران دانشگاه خوارزمی


در اردوی خرداد فضا فقط فضای مطالعه است-تمرکز عالی است-نیروهای رفع اشکال هم خوب هستند

پوریا خواجه پور/ رتبه 1187/مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی


اردوی خرداد فضای خوبی برای مطالعه است بخاطر نزدیکی به کنکور

امید لک/رتبه 1077 / مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی


همه چیز اردوی خرداد خوب است-ولی زمان برگزاری آن چون دقیقا قبل از آزمون سراسری است عالی است

امیر سعید رنجبر /رتبه 964 /مهندسی شیمی دانشگاه علم و صنعت


کیفیت و ساعات مطالعه بالا را به غیر از شرکت کردن در اردوی خرداد نمیشود در جای دیگری تجربه کرد

نگین شفیع زاده /رتبه 868 / مهندسی عمران دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی


ساعت مطالعه خیلی مهم است که بالا و مفید باشد و این قضیه در اردو حل شده است و بحث دیگر این است که در اردو خیلی بهتر از منزل میشود درس خواند

صدف شفیع زاده /رتبه 751 / مهندسی عمران دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی


وقتی در اردو داوطلبان دیگری را میبینی که دارند فقط درس میخوانند تو هم انگیزه خیلی زیادی پیدا میکنی که بیشتر مطالعه کنی

علی هدایت نیا/رتبه 160 / مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی


جدای اینکه من داوطلب مرکز مشاوره بودم این طرحها بخصوص اردوی خرداد در ایجاد تمرکز و نحوه صحیح مطالعه کردن تاثیر بسزایی دارد

مرتضی هروی/ رتبه 211/ مهندسی مکانیک دانشگاه امیرکبیر


در اردوی خرداد فقط بچه ها را میبینی که درس می خوانند و تو هم میخواهی از آنها بیشتر و بیشتر بخوانی-زنگهای استراحت خیلی خوب و مفرح و بجا هستند

محمد امین بهرامی مقدم / رتبه 58/ مهندسی برق دانشگاه تهران


اردوی خرداد در کل خوب است چون باعث افزایش تمرکز هنگام مطالعه میشود

دیباایدنی/رتبه327/پزشکی دانشگاه شهیدبهشتی


شرکت در اردو مطالعاتی خیلی به من کمک کرد که بتوانم در روزهای پایانی آرامشی داشته باشم و چون مشاورین همراه در اردو حضور داشتند من استرس زیادی نداشتم زیرا تلاش خود را می کردم و نگران از دست دادن وقت نبودم.

الناز ناصرزاده/رتبه 139/پزشکی دانشگاه فردوسی


شرکت در اردو باعث نظم دهی به برنامه مطالعاتی داوطلبان می شود.

ریحانه جعفری/رتبه248/پزشکی دانشگاه علوم پزشکی


اردو مطالعاتی تیر مکان خوبی برای مطالعه و با توجه به اینکه روزهای آخر بود حضور در آن فضای مطالعاتی به داوطلبان انگیزه می داد که با جدیت و سرعت بیشتری درس ها را مطالعه کنند.

سینا حاجی جباری/رتبه45/پزشکی دانشگاه شهید بهشتی


برگزاری آزمون های دو یا سه روز یک بار در اردو باعث می شود که نقاط ضعف خود را بدانیم و آنها را برطرف کنیم

عطالله شهبندی/رتبه 32/پزشکی دانشگاه علوم پزشکی


اردو مطالعاتی برای داوطلبانی که در دروسی که احساس ضعف می کنند و یا استرس زیادی دارند بسیار مفید است.

محمد عرفان زرآبادی پور/رتبه1527/پزشکی دانشگاه علوم پزشکی


با توجه به نظمی که در اردو وجود دارد می توان با آرامش و تمرکز بیشتر درس خواند

ملیکا ابراهیم نژاد/رتبه 976/پزشکی دانشگاه علوم پزشکی


حضور مشاوران همراه و نیروهای رفع اشکال باعث ایجاد آرامش و رفع اشکالات درسی می شود.

محمدرضا یاقوتی/رتبه56/دندان پزشکی دانشگاه تهران


شرکت در اردوی مطاعاتی تیر کمک می کند که داوطلبان تعادل مطالعاتی را رعایت کنند و همچنین باعث نظم دهی به مطالعه می شود.

سها توحیدی/رتبه397/پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز


در اردوی مطالعاتی تیر با توجه به جدیت و نظارتی که وجود دارد می توان خیلی منظم و دقیق مطالعه کرد.

نگار فیروزی/رتبه1147/ دندان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی


شرکت در اردو مطالعاتی تیر بهترین زمان برای مطالعه دروسی است که در آنها احساس ضعف می کنیم و نیز برگزاری آزمون های دو یا سه روز یک بار باعث می شود که از استرس آزمون سراسری کم شود و همچنین با سوالات پرتکرار آشنا شویم.

هدیه درهمی / رتبه 423 / دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران


فضای اردو توی مدرسه روی نیمکت خیلی خوب بود-باید با جدیت درس میخوندیم چون لازمه کار بود

محراب عسکریان پور/ رتبه 1872/ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد


برای بچه هاییکه نمیتوانند در منزل مطالعه کنند اردو بهترین مکان جهت این امر است چون بازدهی بیشتری نسبت به منزل دارد

فاطمه امیری / رتبه 1699 / پزشکی دانشگاه علوم پزشکی


شرکت کردن در اردوی خرداد مثل ماراتن است و باید تمام سعی خودتو بکنی تا به هدفت برسی

امیر مظفرنیا / رتبه 1698 / پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس


بخاطر زمانیکه اردوی خرداد در آن واقع شده است واقعا عالی و بدرد بخور است و قطع به یقین داوطلب به هدفش میرسد

الناز یوسفی / رتبه 1496 /پزشکی دانشگاه علوم پزشکی

شرکت در اردو تجربه خیلی خوبی است بخاطر مدتی که داوطلب فقط باید زمان مطالعه را بالا ببرد قطعا این راه به موفقیت ختم خواهد شد

زهرا عزیزان / رتبه 1332/ پزشکی دانشگاه شهید بهشتی


برای کسیکه در منزل امکان مطالعه ندارد شرکت در اردو بسیار عالی است بخصوص اینکه زمان مطالعه خیلی بالاست

سروناز ارشادی/ رتبه 1359 /پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل


اردوی خرداد فضای خیلی خوبی دارد-بهتر از منزل میشود مطالعه کرد-ساعت به ساعت اردو مفید است

علیرضا معمار / رتبه 1230 /پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان


اردوی خرداد زمان خوبی است چون قبل از کنکور است و حتما پربار است

سمیرا کریمی / رتبه 1163 /پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز


از نظم و انظباط اردو خیلی راضی بودم و میتوانستم در سکوت مطلق براحتی درس بخوانم

لعیا اوحدی / رتبه 996/ پزشکی پردیس خودگردان شهید بهشتی


قطعا شرکت در اردوی خرداد خیلی مفید است چون داوطلب مجبور است در ساعات بالا درس بخواند که این امکان را در منزل ندارد