besmelah

ثبت نام اردوی مطالعاتی نوروز 1400


اردوی مطالعاتی سال قبل

نظر رتبه های برتر در مورد اردوی مطالعاتی نوروز

آيا مي‌دانيد چرا دوره مطالعاتي نوروز پراهميت‌ترين دوره مطالعاتي آمادگي آزمون سراسري است؟

1- لحظات پاياني هر مسابقه‌اي تعيين کننده‌ترين و پر اهميت‌ترين لحظات است.

بسياري از ويژگي‌هاي دوران جمع‌بندي (روزهاي تعطيل بيشتر، بي‌برنامگي داوطلبان، اتمام بيشتر مباحث، نزديک شدن به آزمون سراسري و...) با دوره‌هاي قبلي متفاوت است و نيازمند کسب عادتهاي متفاوتي است.

2- عادات مطالعه در دوران جمع بندي (بهار) در نوروز شکل مي‌گيرد.

مطالعه با کيفيت و کميت مطلوب در نوروز => ايجاد عادات، مطالعه مطلوب => استمرار مطالعه با کيفيت و کميت مطلوب در دوران جمع بندي

3- بسياري از داوطلبان در سالهاي گذشته با جدي گرفتن دوران جمع‌بندي (بهار) نتايج فوق‌العاده‌اي گرفته‌اند.

4- وقتي داوطلبي در دوران نوروز درس بخواند اعتماد به نفس و رضايت درسي او افزايش مي يابد و اين رضايت سبب ميشود تا روز آزمون سراسري بهتر عمل کند.

5- وقتي ديگران کمتر درس مي خوانند (امکان درس خواندن ندارند) داوطلب فرصت دارد تا از ديگران سبقت بگيرد.

6- دوران نوروز مي‌تواند معادل 1 ماه ارزش مطالعه داشته باشد. 160 ساعت مطالعه -> معادل 4 هفته ->  حدود 1 ماه

7- اين آخرين فرصت براي کسب موفقيت در آزمون سراسري 1400 است.

يعني اگر داوطلب در دوران مطالعاتي نوروز دروس پايه را بطور نسبي جمع‌بندي کند در دوره رفع اشکال، اشکالاتش کم و قابل برطرف کردن خواهد بود. در اين صورت مي‌تواند اشکالاتش را برطرف کند تا در دوره جمع‌بندي به بيشترين ميزان تسلط برسد.       

 

تعريف اردوي علمي:

به مجموعه برنامه‌هاي علمي‌- تفريحي زمان‌بندي شده براي داوطلبان آزمون سراسري که به‌منظور آماده‌سازي آنها در اين آزمون طراحي شده است، اردوي مطالعاتي گفته مي‌شود.

داوطلبان در اين اردو در بازه زماني معيني به مطالعه، جمع بندي و تست‌زني انفرادي  پرداخته و در صورت مواجهه با سؤالات علمي به نيروهاي رفع اشکال مستقر در اردو (رتبه‌هاي برتر سالهاي گذشته) مراجعه مي‌نمايند.

(تجربه سالهاي قبل ما اثبات کرده است برگزاري کلاس آموزشي در دوران نوروز مفيد نيست،در واقع به دليل حجم بالاي مباحث بهمن و اسفند داوطلبان نيازمند زماني براي مطالعه با فراغت فکري هستند)

1- مکان اردو:

اردوی حضوری :با توجه به امكانات قابل قبول شهر تهران و تأثيرات منفي جابجايي به شهرهاي ديگر، اردوي علمي در يکي از مدارس و يا دانشگاه هاي شهر تهران برگزار مي‌گردد.

اردوی مجازی :خدمات اردوی مطالعاتی مجازی به صورت کامل به شکل مجازی بوده و هر داوطلب در منزل خود از خدمات استفاده خواهد کرد.

2- زمان اردو:

اردوی نوروز ۱۴۰۰ در 10 روز شامل دو دوره 5 روزه برگزار می‌شود.

دوره اول: 2 تا 6 فروردین

دوره دوم: 8 تا 12 فروردین

تأثير : استراحت روز هفتم فروردین سبب مديريت انرژی تا پايان دوره و استفاده بهينه از اردو مي‏شود.

3-برنامه مطالعاتي کارشناسي:

داوطلبان حاضر در اردوی نوروز، یک برنامه مطالعاتی دقیق، ریز بینانه، مدون، کارشناسی شده و بر اساس نیاز و تفاوت‌های فردی دریافت می‌نمایند که این برنامه در یک جلسه حضوری با مشاور همراه تنظیم می‌گردد. این برنامه در طول دوره نوروز با توجه به سرعت پیشروی داوطلب در صورت نیاز توسط مشاور همراه به صورت تخصصی تغییر می‌کند.

اردوی حضوری :این برنامه در زمان جلسه (حضوری یا تلفنی) مشاور همراه با داوطلب که به جهت تنظیم برنامه دقیق و شخصی‌سازی شده تشکیل می‌شود، در اختیار داوطلب قرار خواهد گرفت.

اردوی مجازی :برنامه مطالعاتی پس از برگزاری جلسه با مشاور همراه به صورت اینترنتی برای داوطلبان ارسال می‌شود.

تأثير : برنامه منظم مهمترين عامل آرامش و تمرکز داوطلبان براي اجراي برنامه است.

4- اصلاح عادات مطالعاتی:

اردوی حضوری :به جهت اصلاح عادات مطالعاتی داوطلبان در اردو، شرایط صحیح برای مطالعه به همراه رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی (استفاده از ماسک، فاصله حداقل3 متری دانش‌آموزان از یکدیگر، تهویه مناسب و ...) در چینش داوطلبان حضوری رعایت می‌شود.

اردوی مجازی :درآغاز هر دوره (و در صورت تغییر محل مطالعه)، اولیا با ارسال عکس محل مطالعه داوطلبان، امکان کنترل محل مطالعه را در اختیار کارشناس مربوطه قرار داده و در صورت نیاز، توصیه‌های لازم برای رعایت شرایط استاندارد مطالعه جهت دستیابی به حداکثر بازدهی به اولیا داده خواهد شد.

5- نيروهاي رفع اشكال علمي:

اردوی حضوری :کارشناسان رفع اشكال علمی (رتبه‌هاي برتر سال‌هاي گذشته) در محل معيني مستقر بوده و داوطلبان مي‌توانند جهت رفع اشكال و آموزش مطالب با هماهنگي ناظران و حفظ فاصله 2 متری طبق دستورالعمل‌های بهداشتی به اين نیروها مراجعه كنند. کارشناسان رفع اشکال با حفظ فاصله 2 متری از داوطلبان و به همراه ماسک اقدام به حل سوالات و آموزش داوطلبان می‌نمایند.

اردوی مجازی :کارشناسان رفع اشکال علمی به صورت آنلاین به سوالات داوطلبان اردوی مجازی پاسخ خواهند داد. داوطلبان می‌توانند سوالات خود را به صورت متن، عکس، صوت و یا فیلم به همراه نام درس و گروه تحصیلی خود ارسال کرده و پاسخ کارشناس رفع اشکال درس مربوطه با فاصله زمانی مناسب برای آن‌ها ارسال خواهد شد.

6- ناظران مطالعاتي:

اردوی حضوری :در طول دوره نوروز ناظران مطالعاتی در واحدهای مطالعاتی تنظیم‌شده بر عملکرد داوطلبان نظارت داشته و در صورت بی‌نظمی و یا عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی هر یک از داوطلبان، پس از تذکر شفاهی، در صورت تکرار بی‌نظمی، برخورد لازم صورت خواهد گرفت. همچنین جهت بررسی علت بی‌نظمی، داوطلب به مدیر اردو معرفی شده و در صورت لزوم جلسه‌ای با روانشناس تشکیل می‌شود.

*حضور ناظران با ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از داوطلبان خواهد بود

اردوی مجازی :به منظور کنترل روند مطالعاتی داوطلبان، یکی از اعضای خانواده که پیگیر آموزشی داوطلب است به عنوان ناظر در منزل، نماینده ما جهت نظارت بر روند مطالعاتی داوطلب خواهد بود. ناظر آموزشی صرفاً وضعیت داوطلب را از طریق فرم‌های گزارش عملکرد به مدیر اردو منتقل نموده و در صورت لزوم جلسه‌ای با روانشناس تشکیل می‌شود.

7-  پذيرايي(بر اساس برنامه متخصص تغذيه):

اردوی حضوری :با توجه به اهمیت تغذیه و نقش بسیار مهم آن در یادگیری و قدرت حافظه، برنامه غذایی اردو متناسب با نیازهای داوطلبان آزمون سراسری توسط متخصص تغذیه تنظیم و در آن (صبحانه، نهار، میان وعده های مناسب) بیشتر ویتامین‏ها، پروتئین ها و ... مورد نیاز داوطلبان در نظر گرفته شده است.

پذیرایی از داوطلبان بر اساس برنامه غذایی ارائه شده توسط متخصص در واحدهای مختلف متناسب با نیاز داوطلبان و با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود. پذیرایی‌ها شامل خوراکی‌ها و مواد غذایی بسته‌بندی شده و صنعتی بوده که پس از ضدعفونی کامل در اختیار داوطلبان قرار می¬گیرد.

اردوی مجازی :در روزهای برگزاری اردوی نوروز، برنامه غذایی پیشنهادی متناسب با نیاز داوطلبان، توسط متخصص تغذیه تنظیم و در آن ویتامین‌ها، پروتئین‌ها و ... مورد نیاز داوطلبان در نظر گرفته شده است. * داوطلبان از طریق تکمیل پرسشنامه و پاسخگویی به سوالات تغذیه‌ای، برنامه غذایی تخصصی متناسب با وضعیت خود را به صورت دوره‌ای دریافت می¬نمایند.

8- مشاوره فردي (برنامه ريزي تحصيلي ):

اردوی حضوری :در اردوی حضوری مشاوران همراه در طول دوران نوروز حداقل 1 بار (و در صورت نیاز بیشتر) با داوطلبان مشاوره خواهند داشت

جلسات مشاوران با داوطلبان به صورت انفرادی و در محلی با تهویه مناسب صورت می¬گیرد، داوطلب و مشاور همراه می‌بایست در تمام زمان حضور در اردوی نوروز از ماسک استفاده نمایند.

اردوی مجازی :مشاوران همراه در هر روز 2 بار تماس تلفنی با داوطلبان خواهند داشت (یک تماس در اواسط و یک تماس در اواخر برنامه روزانه). در این تماس‌ها ضمن کنترل روند مطالعاتی، در صورت نیاز تغییرات لازم در برنامه‌ریزی درسی انجام شده و سوالات مشاوره‌ای پاسخ داده می‌شود. در این تماس‌ها در مورد وضعیت مطالعاتی داوطلبان، با اولیای آن‌ها نیز گفتگو خواهد شد.

9- برگزاري آزمون (سنجش و ارزيابي):

اردوی حضوری :به منظور ارزیابی عملکرد مطالعاتی داوطلبان، در انتهای اردوی نوروزی داوطلبان به صورت هماهنگ در آزمونی جامع جهت مرور مباحث مطالعه شده در طول دوره نوروز شرکت خواهند کرد، همچنین داوطلبان به در انتهای روزهای اردو (در منزل) امکان شرکت در یک آزمون آنلاین را دارند که از مباحث مطالعه شده در همان روز طراحی شده است.

آزمون حضوری با رعایت فاصله استاندارد داوطلبان در فضایی بزرگ و دارای تهویه مناسب برگزار خواهد شد.

اردوی مجازی :به منظور ارزیابی عملکرد مطالعاتی داوطلبان اردوی مجازی، در پایان هر روز آزمون اختصاصی ویژه هر داوطلب، متناسب با مباحث مطالعه شده در همان روز طراحی شده و به ‌صورت آنلاین برگزار می‌شود. نتایج این آزمون توسط مشاور همراه مورد ارزیابی قرار می¬گیرد.

10- ورزش منظم روزانه :

اردوی حضوری :با توجه به نقش مهم ورزش در آمادگی ذهنی و حفظ نشاط در داوطلبان، تمرینات به‏صورت روزانه، منظم و با نظارت مربی متخصص در فضای باز و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی (فاصله اجتماعی حداکثری، همراه با ماسک و ...) صورت می‏گیرد.

آزمون حضوری با رعایت فاصله استاندارد داوطلبان در فضایی بزرگ و دارای تهویه مناسب برگزار خواهد شد.

اردوی مجازی :داوطلبان اردوی مجازی، هر روز فیلم تمرینات ورزشی ایروبیک و یوگا که قابل انجام در منزل هستند توسط مربی متخصص آماده شده و برای داوطلبان ارسال می‌شود تا به صورت همزمان به انجام تمرینات بپردازند.

11- برنامه های انگیزشی:

اردوی حضوری :به منظور رفع خستگی و ایجاد نشاط در برنامه داوطلبان، هر روز یک برنامه ویژه (بازی‌های جمعی، نوشتن خاطرات، عکس دسته‌جمعی و ...) اجرا می‌شود. همچنین در راستای ایجاد انگیزه، برطرف کردن استرس، اهمال‌کاری و ... در صورت نیاز جلسات فردی با روانشناس مرکز برگزار می‌گردد.

اردوی مجازی :در اردوی مجازی مطالعاتی نوروز در واحد‌های استراحت، بازی‌های خلاقانه، محتواهای جذاب انگیزشی، روانشناسی و ... مورد نیاز جهت استراحت ذهنی به داوطلب ارائه می‌شود.

12- مشاوره‌ انگيزشي با محمدرضا پوردستمالچي:

اردوی حضوری :درحین برگزاری اردوی حضوری، به جهت افزایش بازده مطالعاتی داوطلبان در این دوران، جلسات مشاوره گروهی انگیزشی توسط محمدرضا پوردستمالچی برای افزایش انگیزه و جهت‌دهی داوطلبان برگزار می‌گردد.

در این کارگاه‌ها داوطلبان با رعایت فاصله اجتماعی و ماسک شرکت خواهند کرد و قبل از شروع و پس از پایان کارگاه‌ها، صندلی‌ها و محیط ضدعفونی می‌گردد.

اردوی مجازی :کارگاه‌های انگیزشی محمدرضا پوردستمالچی برای داوطلبان اردوی مجازی به صورت آنلاین قابل مشاهده است و همچنین محتواهای انگیزشی روزانه به صورت فیلم و صوت توسط ایشان در اختیار داوطلبان قرار می¬گیرد.

13- کارگاه‌های روانشناسی:

اردوی حضوری :در طول دوره با حضور روانشناس مرکز در اردوی مطالعاتی نوروز، حضور در این کارگاه با توجه به نیاز داوطلبان و بر اساس تست‌های روانشناسی انجام می‌گیرد.

کارگاه‌های رواشناسی با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و اجرای تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌گردد.

اردوی مجازی :در طول دوره اردوی نوروز، کارگاه‌های روانشناسی برای داوطلبان اردوی مجازی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.حضور در این کارگاه با توجه به نیاز داوطلبان و بر اساس تست‌های روانشناسی انجام می‌گیرد.

14- کارگاه‌های خانواده:

اردوی حضوری :کارگاه‌های ویژه اولیای داوطلبان اردوی نوروز، توسط روانشناس مرکز مشاوره و در محل اردو با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و اجرای تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌گردد.

اردوی مجازی :کارگاه‌های خانواده برای اولیای داوطلبان اردوی مجازی به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

15- بسته نوروزی:

اردوی حضوری :یک بسته ویژه شامل اقلام آموزشی و انگیزشی که به منظور برگزاری بهتر برنامه¬های اردو به داوطلبان اهدا خواهد شد.

* این بسته در روز اول به داوطلبان اردوی حضوری اهدا می‌گردد.

اردوی مجازی :این بسته نوروز به تمامی داوطلبان اردوی مجازی تا پایان دوره اول اردو ارسال می گردد.

برنامه مطالعاتي اردو از ساعت 7:30 الي 20:50 در روزهاي معين شده بر اساس ساعت رسمی کشور (طبق جدول) زير برگزار مي گردد.

(واحد مطالعه 9 اختیاری است که در منزل انجام می شود)

دوره اول

دوره دوم

1400/01/02 الی 1400/01/06

1400/01/08 الی 1400/01/12جدول زمانی برنامه اردوی علمی نوروز

برنامه زمان‏بندی مطالعه در اردو کاملاً براساس اصول علمی مطالعه تنظیم شده است. (تمامی زمان‏ها براساس ساعت جدید که 99/12/30 تغییر می‌کند تنظیم شده است.)

(مدت زمان کل مطالعه: 11 ساعت)

ردیف مدت زمان نوع فعالیت زمان شروع و زمان پایان
1 15 دقیقه استقرار 7:15 - 7:30
2 75 دقیقه مطالعه 1 07:30 - 08:45
3 20 دقیقه استراحت + پذیرایی 1 08:45 - 09:05
4 75 دقیقه مطالعه 2 09:05 - 10:30
5 15 دقیقه ورزش (ایروبیک) + استراحت + پذیرایی 2 10:30 - 10:45
6 85 دقیقه مطالعه 3 10:45 - 12:00
7 15 دقیقه استراحت + پذیرایی 3 12:00 - 12:15
8 75 دقیقه مطالعه 4 12:15 - 13:40
9 70 دقیقه نماز ، ناهار و استراحت 13:40 - 14:50
10 75 دقیقه مطالعه 5 14:50 - 16:05
11 15 دقیقه استراحت + پذیرایی 4 16:05 - 16:20
12 85 دقیقه مطالعه 6 16:20 - 17:45
13 15 دقیقه استراحت + پذیرایی 5 17:45 - 18:00
14 85 دقیقه مطالعه 7 18:00 - 19:15
15 20 دقیقه استراحت + پذیرایی 6 19:15 - 19:35
16 75 دقیقه مطالعه 8 19:35 - 20:50
17 40 دقیقه رسیدن به منزل 20:50 - 21:30
18 30 دقیقه شام و استراحت 21:30 - 22:00
19 90 دقیقه مرور و تست زماندار 22:00 - 23:30
20 420 دقیقه خواب (7 ساعت) 23:30 - 06:30

در صورت ممنوعیت تردد در ایام نوروز واحد انتهایی (8) برای داوطلبان به صورت اختیاری خواهد بود و در صورت ترک اردو بایستی در منزل آن واحد را مطالعه نمایند.

محمد اسدی / رتبه 41 / مهندسی برق دانشگاه شریف


دوران مطالعاتی نوروز از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است که با یک برنامه ریزی دقیق و اصولی می توان دروس پایه و اقدامات باقی مانده قبلی را جمع بندی کرد. شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز تاثیر خیلی زیادی در موفقیت من داشت و موجب پیشرفت در آزمون های بعد از نوروز شد.

شیدا حلت / رتبه 420 / علوم کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر


شرکت در اردو مطالعاتی نوروز موجب می شود که از فضای دید و بازدید ایام نوروز دور باشیم و آرامش داشته باشیم و با کیفیت بیشتری مطالعه کنیم. نظم خیلی خیلی بالای اردو که بیشتر شبیه پادگان مطالعاتی بود اما این پادگان بودنش اصلا سخت نبود و بیشتر موجب افزایش بازده مطالعاتی می شد. اردوی مطالعاتی نوروز موجب شد بیشتر ساعت مطالعه را بدون هیچگونه خستگی داشته باشیم.

آرمینا صادقی / رتبه 825 / مهندسی کامپیوتر دانشگاه خواجه نصیر


بهترین و مهم ترین نکته در اردوی مطالعاتی نوروز نظم فوق العاده ای که دراردو حاکم بود که موجب شد حتی بعد از اردوی مطالعاتی نوروز هم بتوانم با همان نظم و ترتیب مطالعه کنم.شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز موجب می شود که با افزایش ساعت مطالعه کیفیت مطالعه هم افزایش پیدا کند.

پارسا عیسی زاده / رتبه 363 / مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت


اردو مطالعاتی نوروز بسیار جدی و مفید بود و شرکت در اردو مطالعاتی نوروز سکوی پرتاپی برای من بود و همچنین جو اردو بسیار صمیمی و دوستانه بود که همین موجب عدم خستگی با ساعت مطالعه بالا می شد.

زهرا دشتگرد / رتبه 162 / علوم کامپیوتر دانشگاه تهران


شرکت در اردو مطالعاتی نوروز به دلیل نظم بالایی که دارد قطعا تاثیر بسزایی در موفقیت داوطلبان دارد.

تینا زحمت کش / رتبه 387 / مهندسی معماری دانشگاه علم و صنعت


شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز بسیار بسیار عالی بود و موجب شد با تمرکز بالایی بتوانم ساعت مطالعه بالا و با کیفیت را داشته باشم بدون آنکه خسته شوم یا از انرژی ام کم شود.

تارا رستمی / رتبه 590 / مهندسی برق دانشگاه خواجه نصیر


دوران نوروز به میزان که مهم و حیاتی است سخت دشوار هم نیز هست اما نکته اینجاست که با شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز می توان آسان ترین دوره ها را گذراند همچنین حضور مشاوران همراه در ادروی مطالعاتی نوروز موجب ایجاد آرامش و انگیزه می شود. در این ایام مطالعه در منزل واقعا غیرممکن است.

محمد یاشار محمدی / رتبه 597 / مهندسی معماری دانشگاه خوارزمی


شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز بسیار عالی بود و تاثیر بسزایی در نتیجه کنکور من داشت.

سینا جعفریان / رتبه 960 / علوم کامپیوتر دانشگاه خوارزمی


باتوجه به اینکه اکثر داوطلبان در ایام نوروز مطالعه را کنار می گذارند شرکت در اردو مطالعاتی نوروز فرصت مناسبی است که برای سبقت از رقبا و جمع بندی دروس باقی مانده.

سارا وهاب / رتبه 727 / مهندسی عمران دانشگاه شهید بهشتی


شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز بهترین زمان برای جمع بندی دروس پایه و اقدامات باقی مانده است.

موژان جواهری پی / رتبه 20 / مهندسی برق دانشگاه شریف


مؤثرترین دوره ی درس خواندنم در طول سال کنکور تعطیلات عید و در اردوی نوروز آقای پوردستمالچی بود که بیشترین بازده ممکن را داشتم و برای اولین بار توانستم برنامه های هفتگی ام را به طور 100% انجام بدهم. شاید اسم «اردو» گمراه کننده باشد و «پادگان نظامی» مناسب تر باشد چون ناظرین مطالعاتی اجازه ی لحظه ای اتلاف وقت یا حواس پرتی را کردم که باعث شد کمتر درگیری ذهنی داشته باشم. حجم خلاصه نویسی هم در دوره ای اردو 2 برابر شد! نمی دادند. سکوت محیط عالی بود و اشکالاتم را هم بلافاصله با کارشناس رفع اشکال حل می

امیرحسین بنیادی/رتبه155/مهندسی برق دانشگاه تهران


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی خوب ومفید بودوهمچنین من توانستم عادات بد مطالعاتی را ازبین ببرم

کیمیاحمیدیه/رتبه235/مهندسی کامپیوتردانشگاه صنعتی شریف


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی منظم وخوب بود ونیزباعث افزایش تمرکزوحواس می شود

آکام اسماعیل خانی/رتبه495/مهندسی پزشکی دانشگاه امیرکبیر


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی خوب ومفیدبود واقعا تاثیرمثبتی درموفقیت داوطلبان دارد

شقایق کامران/رتبه922/مهندسی مواد ومتالوژی دانشگاه صنعتی شریف


اردوی مطالعاتی نوروزفوق العاده بود ومن توانستم خیلی خوب درسهای باقی مانده قبلی راجمع بندی کنم وتمرکزم راحفظ کنم

سارینا شاه حسینی/رتبه 946/مهندسی عمران دانشگاه امیرکبیر


من دراردوی مطالعاتی نوروزبا استفاده ازبرنامه دقیقی که داشتم توانستم دروس پایه راجمع بندی کنم وبه برنامه ام نظم ببخشم علاوه براین توانستم ساعت مطالعه ام راافزایش دهم وتعادل مطالعاتی راحفظ کنم

پانیذابراهیمی/رتبه 1090/مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی


حضوردراردوی مطالعاتی نوروز باعث شدمن بتوانم دروس عمومی وکمی ازدروس مشکلی دروس باقی مانده را جمع بندی کنم

اختصاصی راجمع بندی کنم وهمچنین وجود کارشناس رفع اشکال باعث شد من بتوانم بدون هیچ

اکرم پورمصداقی/رتبه1520/مهندسی معماری دانشگاه هنراصفهان


در اردوی مطالعاتی نوروز تمام ضعف های مطالعاتی من برطرف شد وهمچنین توانسم یک برنامه ریزی ومطالعه اصولی را یاد بگیرم ونیزاردو نوروزتاثیرمثبتی دربرنامه وموفقیت من داشت

احسان محمدی/رتبه1606/مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی


اردوی مطالعاتی نوروز باعث شد که من به یک سری از اصول قانونمند شوم وبتوانم بهترمطالعه را انجام دهم وجمع بندی کنم

کیمیا اصغری/رتبه1665/مهندسی شیمی دانشگاه علم وصنعت


اردوی مطالعاتی نوروزخیلی خوب ومنظم وبرنامه ریزی شده بود من با شرکت دراین اردو توانستم ازدوران طلایی نوروز بهترین استفاده راببرم وبه بهترین نتیجه برسم

پریساشریفی/رتبه2076/مهندسی مکانیک دانشگاه پردیس صنعتی شریف


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی عالی بود من باشرکت دراردو توانستم تمرکزم راحفظ کنم واینکه وجود رفع اشکال ها ومشاورین همراه باعث شد من نقطه ضعفی نداشته باشم وهمچنین توانستم یه جمع بندی خوب واصولی داشته باشم

محمد حسین ایزدی/ رتبه 29 گروه ریاضی/ مهندسی نرم افزار دانشگاه شریف


خیلی خوب بود، زمان بندی و نظم و تغذیه مناسب. زمان واحدهای مطالعه و استراحت بسیار مناسب بود. اصلاً خسته نمی شدیم. حضور نیروی رفع اشکال باعث می شد به هر مشکلی که بر می خوردیم به آنها مراجعه می کردیم و مشکل مان برطرف می شود.

نغمه ناظر / رتبه 34 گروه ریاضی/ مهندسی برق دانشگاه شریف


اردوی مطالعاتی آقای پوردستمالچی یک فرصت برای داوطلب است تا عقب ماندگی های خود را جبران کند. استفاده از این فرصت در اردوهای مطالعاتی به مراتب مفیدتر و ساده تر است و اردو به من کمک کرد که از اضطراب نزدیک شدن به کنکور دور شوم.

یاسمین سلامت/ رتبه 53 گروه ریاضی/ مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف


خیلی راضی بودم، برای کسانی که نمی توانند در خانه درس بخوانند خیلی بیش تر تشویق می شود که بخواند و در جو درس خواندن قرار می گیرد.

ملیکا شاه حسینی/ رتبه 110 گروه ریاضی/ مهندسی مکانیک دانشگاه شریف


خیلی عالی بود. در دوران نوروز اصلاً نمی شود درس خواند، خوراکی خوشمزه هست، مهمان هست و ... ولی در اردوی این مرکز مشاوره رفع اشکال خوب بود. برنامه درس خواندن منظم بود و داوطلبان عادت می کنند زیاد درس بخوانند.

پریسا تائبی / رتبه125 / مهندسی برق دانشگاه تهران


حضور در اردوی نوروز مرکزمشاوره کمال رضایت را داشتم. نیروهای همراه باعث آرامش داوطلبان بودند و حضور آقای پوردستمالچی و امکان صحبت کردن با ایشان در زنگهای تفریح بسیار مفید بود.

مریم اوحدی / رتبه 131 گروه ریاضی/ مهندسی معماری دانشگاه تهران


موفقیت در دوران طلایی نوروز لازمه موفقیت در کنکور است که دو ابزار اساسی لازم دارد. اول: مرور فشرده، برنامه ریزی شده و منظم در ایام طلایی نوروز، دوم: مطالعه در محیط آرام، دوست داشتنی، علمی و القاء کننده اعتماد به نفس اردوی نوروز مرکز مشاوره این دو ابزار را به بهترین شکل برایم فراهم کرد.

امیرحسین مختاری/ رتبه 185 گروه ریاضی/ مهندسی مکانیک دانشگاه شریف


اردوی مطالعاتی نوروز مرکز مشاوره ی آقای پوردستمالچی محیط بسیار آرامی داشت، نسبت به اطرافیان و دوستانم که در اردو نبودند خیلی بیشتر از همه درس خوانده بودم نیروهای رفع اشکال که رتبه های کنکور سال های گذشته بودند بسیار عالی بودند. همه اشکالاتمان را برطرف می کردند.

نهال میرزایی / رتبه 342 گروه ریاضی/ نرم افزار دانشگاه تهران


در اردو مستمر درس می خواندیم و اینکه بچه های دیگر پا به پای ما درس می خواندند خیلی خوب بود. حضور مشاورن و نیروی همراه خیلی کمک می کرد. درس ها را به صورت خیلی عالی جمع بندی می کردیم. همه دروس در یک روز مرور می شد. در کل عالی بود خیلی راضی بودم.

نگار کوهپایه / رتبه 569 / مهندسی شیمی دانشگاه شریف


نحوه‏ی برگزاری و نظم حاکم بر اردوی مطالعاتی نوروز قابل تقدیر و پربازده برای درس خواندن بود.

ماهان قاضی میرسعید / رتبه 630 / مهندسی مکانیک علم و صنعت


حضور نیروهای همراه و رفع اشکال و ناظران مطالعاتی در کنار داوطلبان بسیار عالی بود. حضور آقای پوردستمالچی در زنگهای تفریح و گفتگو با داوطلبان باعث دلگرمی ما بود.

تینا عابدی / رتبه 606 / مهندسی عمران امیرکبیر


تغذیه مناسب و نظم حاکم بر اردو و رعایت سکوت و نظارت بر کیفیت دوره مطالعاتی افزوده بود.

احسان رزاقی / رتبه 860 / مهندسی عمران خواجه نصیر طوسی


اردوی نوروز و برنامه‏ریزی آن بسیار فوق‏العاده‏ بود. از همه جهات استفاده لازم را مرکزمشاوره برای آمادگی کنکور مکان بسیار مناسبی بود. بردم، نیروهای همراه، کارشناس رفع اشکال، برنامه مطالعاتی و ....... اردوی نوروز

میلاد گودرزی/ رتبه 1060 ریاضی و 649 زبان/ مهندسی معدن دانشگاه تهران

<


به نظر من اردوی مطالعاتی نوروز مرکز مشاوره آقای پوردستمالچی فرصتی بود تا سبقتی چشم گیر از رقبا بگیرم. من اصلاً وقتی برای مطالعه دروس پایه نداشتم و سردرگم بودم که چگونه شروع کنم اما شرکت در اردوی مطالعاتی این مرکز توانستم بیشترین بهره و فایده را از زمانم ببرم. این اردوها واقعاً تأثیر به سزا و چشم گیری در پیشرفت من داشت.

صدف شفیع زاده-751گروه ریاضی- مهندسی عمران دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی


در کنار هم بودن حس رقابت را افزایش میداد-نحوه مطالعه خوب بود-فقط به هدفمان فکر میکردیم.

نگین شفیع زاده-868گروه ریاضی- مهندسی عمران دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی


ساعات مطالعه خوب و بالا بود-نتیجه خوبی گرفتم-فضای اردو بهتر از منزل بود-معظلات نوروز

پوریا خواجه پور-1195گروه ریاضی- مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی


فضا فقط برای مطالعه بود و به جز درس خواندن کاری نمی شد کرد-تغذیه خوب بود-ناظران خوب

مهدی قوامی نژاد-1699گروه ریاضی- مهندسی برق دانشگاه شهید بهشتی


بعد ازاردو بازده مطالعه من بالا رفت-فضای اردو مثبت بود-کنترل ناظران عالی بود-تمرکز خوبی داشتم-کیفیت اردو عالی بود-تمام امور داخلی اردو عالی بود

پارسا خاوران-1700گروه ریاضی- مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت


فضای خوبی بود-ساعت مطالعه کافی بود-با برنامه درس خواندن رضایت را در من به ارمغان آورد

فرناز سیاح پور-1937گروه ریاضی- مهندسی معماری دانشگاه فنی و حرفه ای تهران


برنامه ریزی مطالعاتی فشرده و خوب بود-دبیران خوب بودند-نظم و سکوت خوب بود-پذیرایی خوب بود

ثمین نوری / رتبه 213 / پزشکی دانشگاه ایران


شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز موجب تکمیل اقدامات باقی مانده دورس می شود.

المیرا علایی / رتبه 28 / پزشکی دانشگاه تهران


در اردوی مطالعاتی نوروز به دلیل جو مطالعاتی که وجود دارد افزایش انگیزه برای مطالعه بیشتر می شود. با شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز توانستم حتی از بوجه بندی آزمون های آزمایشی هم جلو بزنم و این موجب شد که فرصت بیشتر برای مرور مطالب داشته باشم.

آتنا تمیمی / رتبه 27 / پزشکی دانشگاه شهید بهشتی


دوران نوروز در جمع بندی دروس پایه نقش کلیدی دارد و موجب می شود یک جمع بندی اصولی با بازدهی بالا داشته باشیم. بهترین و اصولی ترین برنامه ریزی در ایام نوروز کمک گرفتن و برنامه ریزی توسط مشاوران همراه است.

پریناز صادق پور / رتبه 447 / پزشکی دانشگاه علوم پزشکی


دوران نوروز یکی از نقطه های مرور محسوب می شود مرور هرآنچه تا آن لحظه خوانده ایم. دوران مطالعاتی نوروز زمانی است که خیلی از رقیبان کنکور مطالعه را کنار می گذارند اما شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز موجب می شود یک بار دیگر همه مطالب را مرور و جمع بندی کرد که باعث تثبیت مطالب تا روز آزمون سراسری می شود.

مبینا سادات هاشمی / رتبه 650 / پزشکی دانشگاه ایران


شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز یک تجربه فوق العاده برای من بود از این جهت که موجب شد که در زمان باقی مانده تا کنکور بتوانم با تمرکز بالا مطالعه با کیفیتی داشته باشم و همچنین موجب افزایش ساعت مطالعه می شود.

سارا شوری / رتبه 994 / داروسازی دانشگاه تهران


شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز موجب می شود که با برنامه ریزی دقیق و اصولی بتوان مطالعه با کیفیتی داشت که قطعا تاثیر بسزایی در نتیجه موفقیت داوطلبان دارد.

هانیه روح بخش / رتبه 155 / دندانپزشکی دانشگاه شیراز


ایام نوروز زمانی است که ساعت مطالعه اکثر داوطلبان کاهش پیدا می کند شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز موجب می شود که با نظم و جدیت تمام یک مطالعه اصولی با کیفیت بالا داشت.

ارشیا سنگچولی / رتبه 16 گروه تجربی/ پزشکی دانشگاه تهران


کیفیت برگزاری و نظم حاکم بر اردوی مطالعاتی مرکز مشاوره آقای پوردستمالچی بدون اغراق آن را برای من تبدیل به پربازده‌ترین تجربه‌ی مطالعاتی دوران درس خواندنم قبل از کنکور کرد.

علی نوروزی/رتبه85/پزشکی دانشگاه تهران


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی خوب ومفید بود وهمچنین باعث ایجاد تعادل مطالعاتی می شود

دیباایدنی/رتبه327/پزشکی دانشگاه شهیدبهشتی


شرکت دراردوی مطالعاتی نوروز بهترین زمان برای پیشرفت وجبران است ونیزدیدن آن محیط مطالعاتی به داوطلب انگیزه می دهد که سختی ها را تحمل کند.

آوین مرادی/رتبه 481/پزشکی پردیس شهیدبهشتی


اردوی مطالعاتی نوروزنسبت به اردو های دیگر خیلی دقیق وبرنامه ریزی شده بود ومن توانستم ساعت مطالعه ام راافزایش دهم وهمچنین ساعت استراحتم رااستانداردکنم ونیزکیفت مطالعه ام رابهبودبخشم

مهسا رادافشار/رتبه684/دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی


می شد

حضور کارشناس رفع اشکال در اردو بسیار تاثیرگذار بود که باعث حل شدن مشکلات درسیهایمان

محدثه شمسی/رتبه704/پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان


اردوی مطالعاتی نوروزفوق العاده عالی بود چون به برنامه داوطلبان نظم می بخشید ونیز حضور در اردو باعث افزایش کیفیت مطالعه می شد.

نرمین علیزاده/رتبه900/پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی خوب ومفید بود داوطلب میتوانددروس پایه را جمع بندی کندوهمچنین تعادل مطالعاتی راحفظ کند

عارفه بحرانیان/رتبه1140/پزشکی دانشگاه بین المللی شهیدبهشتی


اردوی مطالعاتی نوروز به دلیل وجود نیروهای ناظر واقعاعالی بود ونیزاردوازنظم خاصی برقراربود وباعث می شدداوطلبان تمرکزبیشتری درمطالعه خود داشته باشند .

کیمیاحسینی/رتبه1858/علوم آزمایشگاهی دانشگاه تهران


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی خوب ومفیدبود و چون در ایام نوروز مطالعه درمنزل بسیارسخت است با شرکت دراردو داوطلب میتواند بهتروباتمرکزبیشتر مطالعه کند

پرنیان شمسی / رتبه 270 / داندانپزشکی دانشگاه کرج


تغذیه مناسب و کنترل شده از نکات بسیار مثبت اردوی نوروز مرکزمشاوره بود.

پردیس طاهری/ رتبه 311 گروه تجربی/ دندانپزشکی کرج


مفیدترین ساعات مطالعه من در طول سال کنکور اردوی نوروزی آقای پوردستمالچی بود. ناظران خیلی جدی و تغذیه خوشمزه و کارشناسی شده در اردو عالی بود. حضور نیروهای همراه در کنار ما حتی در واحدهای استراحت خیلی روحیه بخش بود و خوش می گذشت. در عین حال اصلاً اتلاف وقت نداشتیم و مطالعه جدی داشتیم.

ناهید توکلی/ رتبه 339 / گروه تجربی/ داروسازی دانشگاه تهران


اردوی نوروز مرکز مشاوره آقای پوردستمالچی نقطه ی عطف کنکور من بود. انرژی و انگزه ای که در اردوی نوروز گرفتم برای ادامه مسیرم تا روز کنکور خیلی عالی بود.

مژده شهابی / رتبه 334 / داروسازی دانشگاه تهران


برنامه‏ریزی دقیق ساعات مطالعاتی و نظم ایجاد شده در اردوی نوروز مرکزمشاوره بسیار حائز اهمیت بود.

زینب محمدی مقدم/ رتبه 791/ پزشکی دانشگاه قم


دوره مطالعاتی نوروز در کنار دیگر داوطلبان کنکور و فضای درسی و دور بودن از مهمانهای عید بسیار خوب بود. برنامه‏های مطالعاتی بسیار دقیق و به جا بود و از نظر تنظیم وعده‏های غذایی و دارا بودن کالری مناسب به درس خواندن کمک می‏کرد.

احسان غفوری / رتبه 900 / پزشکی دانشگاه زنجان


نظم حاکم بر اردو مناسب بود و فضای مطالعاتی ایجاد شده باعث آرامش خاطر داوطلبان می‏شد و ما را از فضای عید دور می‏کرد. تغذیه هم عالی بود.

یاسمن کروبی / رتبه 914 / پزشکی دانشگاه قم


حضور نیروهای همراه و ناظران مطالعاتی بسیار مفید بود. ساعت‏های استراحت و زمان آن مناسب بود. استفاده از زمان بسیار مناسب بود، زیرا با توجه به شرایط نوروز اگر در خانه بودیم درس نمی‏خواندیم.

صدف محمودی نژاد / رتبه 925 / پزشکی دانشگاه اهواز


دیدن نیروهای همراه در کنارمان باعث انرژی می‏شد و استرس را کم می‏کرد. تمرکز بر دروس بهتر بود و از عید و فضای مهمانی بدور بودیم.

رضوان آریان-345گروه تجربی- دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی


من اردوی نوروز را شرکت کردم. با توجه به جو و نظم حاکم به اردو بیشترین ساعت مطالعه را در اردوی نوروز و خرداد داشتم.

هدیه درهمی-423گروه تجربی- دندانپزشکی دانشگاه آزاد تهران


من در اردوی نوروز حضور داشتم نظم حاکم بر اردو چه از جانب داوطلبان و چه از جانب مسولان برگزاری خوب بود.

مهگل حسن زاده-432گروه تجربی- پزشکی پردیس دانشگاه تهران


اردوی نوروز خیلی خوب بود و مکانی فراهم شده بود که تمامی داوطلبان امکان مطالعه یکسان را داشته باشند.

مهدی رزاق نژاد-439گروه تجربی- پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گلستان


اردوی نوروز در مقایسه با اردوی نوروز سال سوم دبیرستانم که در مرکز بودم از نظم کتری برخوردار بود اما با این وجد باز هم در مطالعه ام مفید و تاثیرگذار بود.

زهرا کهتری-570گروه تجربی- پزشکی دانشگاه شهید بهشتی


اردوی نوروز واقعا عالی بود. نظم اردو تغذیه ی مناسب و صحبت های آقای پوردستمالچی واقعا خوب بودند.

پرنیان عراقی-1157گروه تجربی- پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان


ساعات مطالعه بالا بود-با برنامه درس خواندم-حضور در کنار بقیه به من انگیزه میداد-سکوت فضا خوب بود

زهرا عزیزان-1332گروه تجربی- پزشکی دانشگاه شهید بهشتی


نظم اردو خوب بود-تغذیه خوب بود-نظارت کلی بر مجموعه حاکم بود-مشاوران خوب بودند-مشاوره حضوری تاثیر بسیار مثبتی داشت

فاطمه امیری-1699گروه تجربی- پزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز


بعد از اردو با برنامه نوروز پیش رفتم-نظم و سکوت خوب بود-رفع اشکال خوب بود

پریناز پور عبدالله-1902گروه تجربی- داروسازی پردیس دانشگاه تبریز


مثبت به من میدادند

محیط اردو مثبت بود-سکوت خوب بود-حضور نیروهای همراه خوب بود-کارشناس رفع اشکال انرژی

امیرحسین زنگانه / رتبه 21 / رشته روان شناسی دانشگاه تهران


دوران نوروز یک دوران طلایی در کنکور است زیرا خیلی از رقیبان در این دروان مطالعه را کنار می گذارند می توان با یک برنامه ریزی دقیق و اصولی هم مطالعه با کیفیتی داشت هم به تفریح پرداخت همچنین با شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز تونستم اقدامات باقی مانده برخی دروس را تکمیل کنم.

مهوش شجاعی / رتبه 97 / رشته حقوق دانشگاه الزهرا


یکی از دلایل موفقیت من در آزمون سراسری شرکت در اردو مطالعاتی نوروز بود. در اردو مطالعاتی نوروز نظم و هماهنگی وجود دارد که موجب ایجاد آرامش و انگیزه در داوطلبان می شود.

معصومه عرشی / رتبه 156 / حقوق دانشگاه اصفهان


اردو مطالعاتی نوروز پربازده ترین زمان برای مطالعه و سبقت گرفتن از رقبا است.

سارا یاراحمدی / رتبه 156 / ادبیات دانشگاه تهران


در اردوی مطالعاتی نوروز تلاش و پشتکار دیگر داوطلبان موجب ایجاد انگیزه و افزایش ساعت مطالعه داوطلبان می شود. با شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز می توان با کیفیت بهتر و برنامه ریزی اصولی تری مطالعه کرد.

مریم حسین پور / رتبه 6 / آموزش زبان و ادبیات فارسی دانشگاه فرهنگیان مشهد


ایام نوروز یک بازه زمانی طلایی است برای سبقت گرفتن از رقبای کنکوری که با شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز می توان با یک برنامه ریزی اصولی به نتیجه مطلوب رسید و همچنین حضور در جمع رقیبان موجب ایجاد انگیزه برای پیشرفت در داوطلبان می شود.

سجاد اکبری / رتبه 272 / دبیری عربی دانشگاه فرهنگیان


با شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز توانستم بهترین استفاده را از این ایام ببرم و همچنین حضور مشاوران همراه در اردوی مطالعاتی نوروز موجب ایجاد انگیزه و آرامش در بین داوطلبان می شد.

فاطمه غلامی / رتبه 85 / آموزش ادبیات و زبان ادبیات دانشگاه فرهنگیان مشهد


شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز کمک کرد که بتوانم با یک برنامه ریزی اصولی یک مطالعه عالی داشته باشم همچنین توانستم این ایام را با انگیزه فوق العاده بالا در کنار مشاوران همراه پشت سر بگذارم.

پارسا طاهری / رتبه 64 / حقوق دانشگاه شهید بهشتی


شرکت در اردوی مطالعاتی نوروز بسیار بسیار موثر است و می توان یک جمع بندی اصولی در کم شود. اردوی مطالعاتی نوروز از نظم خاصی برخوردار بود.

ترین زمان داشت همچنین حضور کارشناس رفع اشکال موجب می شد که اشکالات ریز درسی برطرف

سحر خویی / رتبه 243 / دبیری الهیات دانشگاه فرهنگیان علامه طباطبایی


با برنامه ریزی که مشاوران همراه در ایام نوروز انجام می دهند می توان یک جمع بندی اصولی و دقیق داشت.

سید علی تقی زاده / رتبه 167 / دانشگاه علوم قضایی


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی خوب بود همچنین از نظم خاصی برخوردار بود.

علی سرافرازی/رتبه223/حقوق دانشگاه شیراز


که باعث حل مشکلات ونقاط ضعف داوطلبان می شد وهمچنین اردو نوروزباعث شد من عادات غلط مطالعه ام راحذف کنم واصولی تردرس بخوانم. اردوی مطالعاتی نوروز خیلی عالی بود کارشناس رفع اشکال بهترین نقطه مثبت اردو بود

سیده سارا ریاضی/رتبه361/علوم تربیتی دانشگاه تهران


اردوی مطالعاتی نوروزخیلی مفید بود باتوجه به اینکه در دوران نوروز مطالعه کردن سخت است اردوی نوروز بهترین محیط ومکان برای مطالعه وجمع بندی صحیح است

فاطمه محمدحسینی/رتبه 785/مدیریت بازرگانی دانشگاه الزهرا.س.


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی خوب ومفید بود ودر بهترشدن روندمطالعه ونیزساعت مطالعه تاثیرزیادی داشت

مهساعباسی/رتبه1400/مدیریت بازرگانی دانشگاه پردیس فارابی تهران


اردوی مطالعاتی نوروز فوق العاده بود دیدن داوطلبانی که سخت درتلاش هستند به من انگیزه داد تا بتوانم با نیروی بیشتری مطالعه کنم ونیزواحدهای مطالعاتی خیلی استاندارد بود وباعث شد که من بعدازعیدهم بتوانم باهمان روش پیش بروم

یاسمن سادات طباطبایی/رتبه1728/علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی


نقطه مثبت برای داوطلبان بود که بتوانند مشکلاتشان راهمان لحظه حل کنندونقاط ضعفشان ازبین برود اردوی مطالعاتی نوروز خیلی خوب ومفید بود ونیزوجود کارشناس رفع اشکال ومشاورین همراه یک

مریم عبدی/رتبه2040/جامعه شناسی دانشگاه الزهرا


اردوی مطالعاتی نوروز به من انگیزه داد که بتوانم خوب جمع بندی کنم وهمچنین بهترین زمان برای جبران دروس باقی مانده قبلی است

سباسادات عاملی/رتبه2003/حسابداری دانشگاه شریعتی


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی خوب ومفید بود ودر نحوه مطالعه من تاثیرزیادی داشت ومن توانستم تعادل مطالعاتی را رعایت کنم

حدیثه احمدی/رتبه 1775/علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی


شرکت دراردوی مطالعاتی نوروز باعث شد من یک سری از عادات مطالعاتی غلطم راحذف کنم وبتوانم به صورت اصولی درس بخوانم وهمچنین اردوی نوروزازنظرتعداد واحدهای مطالعاتی خیلی استاندارد بود

ساراناهید/رتبه 1768/روان شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی عالی بود وبه من انگیزه میداد وقتی که رقبای کنکوری را میدیدم باعث تلاش بیشتروهمچنین باجدیت بیشتری درس میخواندم

سمانه ابوالحسنی/رتبه1754/علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی


دراردوی مطالعاتی نوروز من توانستم بهترمرور کنم ومن بعد ازاردو بود که شروع به یک برنامه اصولی کردم وتونستم به بهترین نحودرس ها را جمع کنم وبه نتیجه خوب برسم

مرتضی هنرداران/رتبه1701/زبان وادبیات فارسی/دانشگاه تربیت معلم


من اولین روز اردومطالعاتی نوروز برایم سخت بود صبح زود بیدارشم وتا شب درس بخونم اماوقتی درآن محیط قرارگرفتم که داوطلبان درحال تلاش بودن به من انگیزه داد تا خیلی خوب مطالعه کنم

مرتضی هنرداران(رتبه 1701)


اردوی مطالعاتی نوروز باعث شد تازه بفهمم ویادبگیرم که چگونه درس بخوانم وبرنامه ریزی کنم تا به نتیجه برسم حضوردراردوی نوروز به من انگیزه داد که بتونم درسم را باجدیت بخوانم

فاطمه حسینیان/رتبه1685/حقوق تهران مرکز


اردوی مطالعاتی نوروزفوق العاده بود واجبار ونظمی که دراردو حاکم بود باعث شد من بهتربتونم درس هارا بخوانم وجمع بندی کنم

ملیکا سوداچی/رتبه 1673/علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی


حضور در محیط اردو ودیدن داوطلبان به من انگیزه وتوان درس خواندن داد و چون عادات صحیح مطالعه در اردو شکل گرفته بود بعد ازنوروزهم توانستم یه برنامه دقیق واصولی داشته باشم

نیوشاصالح پور/رتبه1630/پژوهشگری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی


اردوی مطالعاتی نوروزفوق العاده بود باعث افزایش ساعت مطالعه وهمچنین شرایط جمع بندی مناسب را برایم فرآهم آورد.

آناهیتا سرلک/رتبه1430/حقوق دانشگاه آزاد واحدتهران شمال


وجود مشاورین همراه باعث شد که من هرکجا دچار بی انگیزگی وبی حوصلگی شدم مشلکم حل شود

دراردوی مطالعاتی نوروزوجود کارشناس رفع اشکال باعث شد که نقاط ضعفم ازبین برود وهمچنین

ریحانه احمدی/رتبه1177/روان شناسی دانشگاه غیرانتفاعی علم وفرهنگ


اردوی مطالعاتی نوروزازلحاظ محتوایی اردوی خیلی خوبی بود و من دراردوی نوروز آموختم که چگونه با برنامه مطالعه کنم وهمچنین جدیت مشاوره ها باعث شد برنامه ام را دقیق وخوب اجراکنم

فائزه صمدی/رتبه1388/حسابداری دانشگاه شریعتی


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی مفیدوخوب بود وهمچنین درروندمطالعه من خیلی تاثیرداشت و همه این پیشرفت نتیجه مدیریت وبرنامه ریزی دقیق مجموعه بود

لیلا سادات حاج آقامیر/رتبه 1077/علوم تربیتی دانشگاه الزهرا


اردوی مطالعاتی نوروز باعث شد من بتوانم به طورمنظم مطالعه کنم وهمچنین تعادل مطالعاتی راحفظ کنم وبه طورصحیح مطالعه کنم

شیما احدی/رتبه1073/علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی


اردوی مطالعاتی نوروز باعث شدمن تعادل مطالعاتی را حفظ کنم وبتوانم دروس پایه را به خوبی جمع بندی کنم

فاطمه وخشیته/رتبه 1061/علوم اقتصادی دانشگاه علامه طباطبایی


با توجه به اینکه اکثریت داوطلبان در این دوره درس خواندن را کنارمی گذارند اردوی نوروز بهترین زمان برای سبقت گرفتن ازرقبای کنکوری است

ریحانه سادات امینی/رتبه 1057/حقوق دانشگاه دانشگاه قم


اردوی مطالعاتی نوروز باعث شد من تعادل مطالعاتی را حفظ کنم دراردوی نوروز تغذیه وساعات نقاط ضعف داوطلبان ازبین برود

تفریح خیلی خوب بود ونکته مثبت اردوی نوروز وجود کارشناس رفع اشکال بود که باعث میشد

نارون گلعلی زاده/رتبه 950/زبان وادبیات خارجه دانشگاه علامه طباطبایی


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی خوب بود در ایام نوروز که مطالعه د رمنزل خیلی سخت است اردوی نوروزبهترین مکان برای جمع بندی بود که باعث شد با یک برنامه ریزی خوب دروس را جمع بندی کرد

فاطمه شمخالی/رتبه909/مدیریت دولتی دانشگاه علامه طباطبایی


من بعدازاردوی مطالعاتی نوروز تازه فهمیدم درس خواندن اصولی به چه معناست حضوردراردوی نوروز باعث شد من ساعت خواب ومطالعه ام استاندارد شود

الهام کچویی/رتبه903/حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی عالی بود با دیدن اون محیط وداوطلبان که درتلاش بودن باعث مصمم شدن من در مطالعه شد

حانیه رجبی/رتبه860/حقوق دانشگاه بین المللی قزوین


اردوی مطالعاتی نوروز باعث شدکه من تعادل مطالعاتی راحفظ کنم وبتوانم پیوسته درس بخوانم وتست بزنم همچنین باعث افزایش سرعت مطالعه ام شد

نازنین آذرگون/ 750 گروه انسانی/ علوم اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی


محیط خیلی مناسب برای درس خواندن چون همه درس می خوانند ما هم مجبور می شدیم درس بخوانیم. تغذیه، حضور نیروهای همراه ساعت مطالعه بالا، برنامه ریزی نیروهای همراه و در واحدهای تفریح خیلی خوش می گذشت.

نوشین دخت مبارک ابادی/رتبه 318/روان شناسی علوم بهزیستی وتوان بخشی


شرکت در اردوی نوروز فرصت مناسبی برای مطالعه دراین ایام را به وجود آورده بودوهمچنین باعث افزایش ساعت مطالعه ونیززمانی مناسبی برای سبقت گرفتن ازرقبایی که دراین ایام مطالعه راکنارمی گذارند بود.

زینب میثمی/رتبه23/حقوق شهیدبهشتی


اردوی نوروز آداب بدمطالعه رابهبود بخشید ونیز سرعت مطالعه را افزایش داد

بهارغاضری/رتبه27/حقوق دانشگاه تهران


تنوع غذایی ونظم اردوی مطالعاتی بسیار خوب بودووهمچنین باعث افزایش سرعت مطالعه واتمام برخی دروس باقی مانده قبلی شد

فاطمه دولت آبادی/رتبه77/حقوق شهید بهشتی


اردوی نوروز خوب بود باعث افزایش انگیزه وهمچنین دیدن رقبای کنکوری به داوطلبان نیرو وتوان بیشتری برای مطالعه می دهد

هلیا طهان ها/رتبه186/حقوق علامه طباطبایی


نقاط ضعف داوطلبان میشود

دراردوی مطالعاتی نوروزوجود کارشناس رفع اشکال وهمچنین نیروهای همراه باعث ازبین رفتن

زهراسجودی امینی/رتبه 217/زبان وادبیات فارسی دانشگاه تهران


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی عالی بود وواقعا در این ایام که مطالعه کردن بسیارسخت است و امکان مطالعه درمنزل وجود ندارد اردو بهترین مکان برای مطالعه وافزایش تمرکز بود

ستوده خوش اندام/رتبه 328/روان شناسی دانشگاه الزهرا.س.


اردوی مطالعاتی نوروزخیلی خوب بود اگرچه صبح بیدارشدن ها سخت بود اما ارزش موفقیت وآرامش نهایی را داشت

فریده ازادی نیا/رتبه350/روان شناسی دانشگاه خوارزمی


بهترین اردوی مطالعاتی بود که کاملا برنامه ریزی شده واصولی وهمچنین یکی ازعوامل موثردر موفقیت من حضور دراردوی نوروزبود

سپیده جوادی/رتبه415/مدیریت بازرگانی دانشگاه شهیدبهشتی


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی خوب بود وهمچنین یکی ازعواملی که باعث موفقیت من شد ضعف واسترس میشدند

حضوردراردوی نووزبود وهمچنین کارشناس رفع اشکال ومشاوران همراه باعث ازبین رفتن نقاط

رویا مطهرپور/رتبه468/حسابداری دانشگاه شهید بهشتی


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی عالی بود درایام عید که مطالعه وتمرکزدرمنزل ممکن نیست اردو بهترین مکان برای مطالعه وجلوزدن ازرقبای کنکوری است

مهدیه نصیری /رتبه 367/دبیری الهیات دانشگاه قم


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی خوب ومفید بود

محدثه طاهری/رتبه 501/ادبیات فارسی دانشگاه تهران


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی خوب بود وبرخلاف تصور برخی داوطلبان که فکر میکنند فقط درس خواندن است واحدهای تفریح ومسابقه هم وجود دارد که باعث انگیزه می شود

صبابوستان/رتبه661/مدیریت دولتی دانشگاه شهیدبهشتی


اردوی مطالعاتی نوروز خیلی عالی بودوهمچنین یکی ازعوامل مهمی که باعث موفیقت من شد حضوردراردوی نوروزبود چون بودن درآن محیط و درآن ایام به داوطلب انگیزه مطالعه میدهد

نسیم آشوری/رتبه 712/زبان وادبیات عرب دانشگاه تهران


دراردوی مطالعاتی نوروز ساعت مطالعه ام افزایش یافت و با اینکه در منزل همه همین روند را طی میکردم اما به نتیجه نمیرسیدم اردو نظم خاصی به برنامه من بخشیده بود

مه لقا صدیقی-گروه انسانی-172-حقوق پردیس دانشگاه تهران


از اردو راضی بودم-بسیار مفید و فوق العاده بود

ساغرسلیمان زاده-474گروه انسانی--فلسفه دانشگاه تهران


بطور کلی خوب بود-تغذیه خوب بود-مشاوران خوب بودند

هلیا طیاری-گروه انسانی-403-مشاوره و راهنمایی دانشگاه شهید بهشتی


واقعا فوق العاده بود-تاثیر بسزایی داشت-زمان بندی ها عالی بود

ریحانه قبادی-728-گروه انسانی-مددکاری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی


اردو خیلی خوب بود-نظارت عالی بود-تغذیه بی عیب و نقص

شفق زینلی-گروه انسانی-853-روانشناسی دانشگاه تهران


واقعا راضی بودم-بهترین دوران سال کنکورم دوره اردو بود

صبا عاشق-164گروه انسانی- فلسفه دانشگاه تهران


بود-کل حجم درسها راپوشش می داد-مشاوره های انگیزشی خوب بود

نظم و هماهنگی عالی بود-نظارت عالی بود-کارشناس رفع اشکال عالی بودند-زمان اردو خوب

مبلغ ثبت نام اردوی نوروزی حضوری 3/100/000 تومان است که به دلیل لزوم وجود وجه نقد جهت تامین هزینه برگزاری اردو پرداخت با شرایط اقساط امکان‌پذیر نیست.

شهریه ثبت نام اردو (مبالغ به ریال می باشد)

اردوی مطالعاتی نوروز(حضوری)

دوره مبلغ ثبت نام مبلغ تخفیف زمان
تا 99/12/10
مبلغ ثبت نام
با تخفیف زمان
مبلغ تخفیف کارت هدیه
(ویژه داوطلبان تحت پوشش)
تا 99/12/18
مبلغ ثبت نام
با تخفیف زمان و کارت هدیه (ریال)
1 دوره (اول یا دوم) 16.500.000 (ریال) 500.000 (ریال) 16.500.000 (ریال) 500.000 (ریال) 15.500.000 (ریال)
2 دوره 31.000.000 (ریال) 1.000.000 (ریال) 31.000.000 (ریال) 1.000.000 (ریال) 29.000.000 (ریال)

اردوی مطالعاتی نوروز(مجازی)

دوره مبلغ ثبت نام(ریال) مبلغ تخفیف زمان (ریال)
تا 99/12/10
مبلغ ثبت نام
با تخفیف زمان
مبلغ تخفیف کارت هدیه
(ویژه داوطلبان تحت پوشش)
تا 99/12/18
مبلغ ثبت نام
با تخفیف زمان و کارت هدیه (ریال)
1 دوره (اول یا دوم) 10.000.000 (ریال) 500.000 (ریال) 9.500.000 (ریال) 500.000 (ریال) 9.000.000 (ریال)

مبلغ ثبت نام اردوی نوروزی مجازی 1/000/000 تومان است که به دلیل لزوم وجود وجه نقد جهت تامین هزینه برگزاری اردو پرداخت با شرایط اقساط امکان‌پذیر نیست.

زمان برگزاری اعلام خواهد شد.